Canlı Yayın İçin İnternet Önerisi

İşini rahat görecektir doğru söylüyorsun fakat Ttnet’in dediğin pakete 20 gb akk uyguladığını bilmiyorsun sanırım. O hemen bitiyor. Ardından 2 mb upload’a düşüyor. Onunla da 1080p60fps hayal olur yerini 480 p ye bırakır o da ping sıkıntısı getirecektir.

Öyle bir şey yok upload hiç birşekilde kotaya yansımıyor ve 20gb akk vermiyorlar sınırsız ben son 1 haftadır yaklasık 2şer 3şer saat yayın yapıyorum full hiç birşekilde uploadda düşme olmadı.

Bu çalışma ile birlikte yukarıda bahsi geçen upload hızları ile 20 GB upload yapıldığında, upload hızı tarife farkı olmadan, 2 Mbps'e düşecek. Yeni fatura döneminde ise 3 Mbps ve 4 Mbps hızlar yeniden sunulacak. Her yer de böyle yazıyor ve millet bu yüzden çıldırma derecesine gelmiş durumda. Sizin ki nasıl yansımıyor anlam veremedim. Çok güzel bir şey tabi ki :D

Netspeed tam size göre 4 mbps upload var ve kotaya işlemiyor. Normal hızı da 75 mbps. 65 TL gibi bir fiyatı var. Bunu aldıktan sonra evinizdeki internete de ihtiyaç duymazsınız.

Netspeed tam size göre 4 mbps upload var ve kotaya işlemiyor. Normal hızı da 75 mbps. 65 TL gibi bir fiyatı var. Bunu aldıktan sonra evinizdeki internete de ihtiyaç duymazsınız.
Bizim altyapı 32mbps desteklediği için 32 mbps down / 3 mbps upload tarifesini almayı düşünüyorum fakat sıkıntı çıkmasından korkuyorum sonuçta yeni bi firmalar.Sizce ne yapmalıyım ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı