Canlı yayın için mikrofon önerisi

Pablo1

Centipat
Daha fazla  
Hem arkadaşımla konuşmak hem de canlı yayın için mikrofon falan arıyorum. bütçe sorun değil ve kaliteli olsun hep değiştirmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka güzel ama çok kaliteli ses vermiyor canlı yayınlarda arkadaşım kullanıyordu şu an o da mikrofon artıyor kaliteli olmasını istiyorum.

Phantom Power ile mi kullanıyor mikrofonlarda ciddi önem sahip şeylerden biride o ki bütçe belirtmemişsin buraya Rode NT USB de önermesini biliyorum.

Phantom Power ile mi kullanıyor mikrofonlarda ciddi önem sahip şeylerden biride o ki bütçe belirtmemişsin buraya Rode NT USB de önermesini biliyorum.
Hocam gayet haklı Bm800'üçoğu kişi Phantom Power olmadan kullanıyor. Madem bütçe önemli değil. O zaman Quadcast alın.

Hocam gayet haklı Bm800'üçoğu kişi Phantom Power olmadan kullanıyor. Madem bütçe önemli değil. O zaman Quadcast alın.
HyperX mikser yada Phantom power ile kullanılmıyor diye biliyom
Diyom ya para sıkıntı değil

Rode NT USB ye mixer yada ses kartı önerin var mı

@Seyitbeyler hocamında dediği gibi HyperX Quadcast alıncak en iyi F/P mikrofon.
HyperX mikser ya da Phantom Power ile kullanılmıyor diye biliyorum.

Diyorum ya para sıkıntı değil.

Rode NT USB'ye Mixer ya da ses kartı önerin var mı?

Rode NT USB için ses kartına gerek yok.

Rode NT USB ye mixer yada ses kartı önerin var mı
Quadcast alabileceğiniz en F/P mikrofondur. Hatta kendim yayınlarım için mikrofonumu Quadcast e yükselteceğim. Alın pişman olmazsınız. Mikserlik bir durumunuz olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı