Canlı Yayında Bilgisayar Toplamak

Ben canlı seyretmem. Seyderedemem. Çekemiyorum yavaş hızı... [emoji107]

Ha, canlı çekimini yaparsın, bitirirsin. Koyarsın YouTube'a. Atarsın linkini de buraya. Açarım x2 ya da anlatımına bağlı x1.5 hızında, HD olarak izlerim. (Normalde SD izlerim ha, ona göre. [emoji6] )

Hızlı konuşurum, hızlı monte ederim dersen canlı da izlerim hacı. Orası da sana kalmış yani. [emoji4]

Ben canlı seyretmem. Seyderedemem. Çekemiyorum yavaş hızı... [emoji107]

Ha, canlı çekimini yaparsın, bitirirsin. Koyarsın YouTube'a. Atarsın linkini de buraya. Açarım x2 ya da anlatımına bağlı x1.5 hızında, HD olarak izlerim. (Normalde SD izlerim ha, ona göre. [emoji6] )

Hızlı konuşurum, hızlı monte ederim dersen canlı da izlerim hacı. Orası da sana kalmış yani. [emoji4]
Ekipmana o kadar para baydık. Güzel bir montaj yapmasak olmaz. [emoji6] Arkadaşın babası müzik besteliyor şuan o video için. Olabildiğince orijinal, kaliteli olsun dedim kendi kendime. Kamera için sliderından tutun arka planı ışıklandırmak için fazladan RGB LED ve kontrolcüsüne kadar her şey tamam.

Ekipmana o kadar para baydık. Güzel bir montaj yapmasak olmaz. [emoji6] Arkadaşın babası müzik besteliyor şuan o video için. Olabildiğince orijinal, kaliteli olsun dedim kendi kendime. Kamera için sliderından tutun arka planı ışıklandırmak için fazladan RGB LED ve kontrolcüsüne kadar her şey tamam.
Maşallah. Gerçekten hummalı çalışıyorsun demek ki. Söz vermeyeyim, ama belki bu kadar emek için ben de canlı izleyebilirim... :rolleyes:

Ama gerçekten yavaş çekersen, videoyu beklerim ha ona göre. :D Sonra deme "Nerede bu seyirciler?" diye. :p

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı