Capcom neden eski oyunlar ile ilgilenmiyor?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, god hand adlı oyun var çok severim. IMDb puanı karışık ama oyuncular tarafından çok sevildi IMDb olarak. En azından bir remaster gelmesi lazım. Hadi onu geçtim en azından biraz düzenlenip PS4 çıkarabilirler ama neden yapmıyorlar anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni veya popüler serilerin çıkacak/çıkan oyunları ile ilgileniyorlar. Eski oyunların remake'inin daha iyi sonuç getirdiğini düşünmüyorlar büyük ihtimalle. Bu yüzden de yapmıyorlar.

Potansiyeli olan oyunları Remake yapıyorlar. Mesela RE Remake yapmasalar kimse bu kadar sevmezdi muhtemelen tek tük oyuncusu olan bir seriydi. Remake çıkınca patladı.
Alakası yok be hocam. Yaşınız biraz küçük sanırım ama özellikle RE4 herkesin bildiği sevdiği saydığı bir oyundu uzun zamandır, hala da öyle.

RE4 yanlış yazmış olabilirim. RE2 ve RE3 için geçerli hala. Sen bile orijinalini oynamazsın gelip burada nostalji deyip savunma boş yere :D

Re 1-2-3 PS1'in en baba oyunları hepsini saatlerce oynadım. Zamanının Lara Croft'u gibi sabit kamerayı çöp gibi kullanan oyunlardan değil, ki sen onu da bilmezsin muhtemelen. Şimdi zamanında ne oynardık vs. muhabbeti yapmayacağım ama re 4 de o kadar yeni bir oyun değil 2004-5 dönemleri. Capcom'ın bu kadar büyümesinin sebebi de re serisidir. İki üç karga gibi gülen yayıncıdan izlemiş 7'yi 8'i laf atıyor burada.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı