Oyun Capcom, Steam Lunar yeni yıl indirimi

Abi 100tl vermeye değer mi? Oyunun süresi çok kısa değil mi? Re8 de öyle.
Capcom oyunları verdiğin paranın karşılığını sürekli aynı şeyleri yaptırarak ve süreyi uzun tutarak vermiyor. Aksine keyifli, sürekli yenilenmeyen çalışan ve tatmin edici deneyim sunuyorlar. Kaldı ki Capcom oyunları tür olarak uzun olmayan uygun değil zaten. En basitinden Resident Evil serisi korku türünde ve ben kimsenin 30-40 saatlik yoğun korku- gerilimi isteyeceğini sanmıyorum.

Oyunun süresi kısa ancak o sürede inanılmaz keyif veriyor. O keyfi 50 saatte veremeyen oyunlar bile 300-500TL oldu.
Capcom oyunları verdiğin paranın karşılığını sürekli aynı şeyleri yaptırarak ve süreyi uzun tutarak vermiyor. Aksine keyifli, sürekli yenilenmeyen çalışan ve tatmin edici deneyim sunuyorlar. Kaldı ki Capcom oyunları tür olarak uzun olmayan uygun değil zaten. En basitinden Resident Evil serisi korku türünde ve ben kimsenin 30-40 saatlik yoğun korku- gerilimi isteyeceğini sanmıyorum.
YouTube'daki sss komboları gerçek mi? Öyleyse alıcam o komboları yapmayı denemek çok eğlenceli olucaktır. Daha önce Hack and Slash türünden bi oyunda oynamadım merak ediyorum her türden popüler oyunlar alıyorum kış indirimlerinden beri para biriktiriyorum ve iyi harcamak istiyorum başka oyun önerileriniz var mı?

YouTube'daki sss komboları gerçek mi? Öyleyse alıcam o komboları yapmayı denemek çok eğlenceli olucaktır.
Evet, gerçek ve çok daha fazlası var. Favori oyun serim demem de bu yüzden.
Daha önce Hack and Slash türünden bi oyunda oynamadım merak ediyorum her türden popüler oyunlar alıyorum kış indirimlerinden beri para biriktiriyorum ve iyi harcamak istiyorum başka oyun önerileriniz var mı?
Hack & Slash türünde Türkiye dışında her yerde özellikle Avrupa'da God of War'dan bile daha popüler ve daha çok satan bir oyundur DMC. Bunu sadece ben söylenmiyorum. Steamdan verilere bakabilirsiniz.

Street fighter 5 çok rezil bir sisteme sahip oyun içi bir karakteri açmak aylar sürüyor. İlla para ile dlc satın alacaksın, öbür türlü ryu ve ken ile takılıyorsun.

YouTube'daki sss komboları gerçek mi? Öyleyse alıcam o komboları yapmayı denemek çok eğlenceli olucaktır. Daha önce Hack and Slash türünden bi oyunda oynamadım merak ediyorum her türden popüler oyunlar alıyorum kış indirimlerinden beri para biriktiriyorum ve iyi harcamak istiyorum başka oyun önerileriniz var mı?
Evet gerçek ama videolara aldanmayın. O hareketleri yapmak aşırı zor.

Normal oyun süresini vergil ile 2'ye katlanıyor.

Pratik yaparsan aslında kolay diğer DMC oyunlarına göre alışması daha kolay.
Seride 1,2 ve 3.oyunu oynadım. 1. ve 2.oyun zaten oynanış olarak basit ve eski olduğu için az sayıda olan komboları yapmak kolaydı. Fakat 3.oyunda gerçekten zordu fakat alıştığım zaman oldukça da keyifliydi. 5.oyunda durumlar ne bilmiyorum fakat eminim 3.oyuna göre kolaydır. Oyunlarını günümüz standartlarına uygun yapmaya çalışıyor Capcom.

Seride 1,2 ve 3.oyunu oynadım. 1. ve 2.oyun zaten oynanış olarak basit ve eski olduğu için az sayıda olan komboları yapmak kolaydı. Fakat 3.oyunda gerçekten zordu fakat alıştığım zaman oldukça da keyifliydi. 5.oyunda durumlar ne bilmiyorum fakat eminim 3.oyuna göre kolaydır. Oyunlarını günümüz standartlarına uygun yapmaya çalışıyor Capcom.

3.oyundan daha kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı