Caps Lock tuşuna basılınca OSD Form açılıyor

Bolt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi Caps Lock ve NumLock gibi seçeneklere bastığımda aşağıda görev çubuğunda OSD Form diye bir şey açılıyor ve yazı yazarken basarsam yeni program açmış gibi seçili olan yeri kaldırıyor. Normalde yoktu, herhalde kurcalarken açtım diye düşünüyorum.

Sorun.png

Ne olduğunu biliyorum ama öncesinde böyle bir seçenek gelmiyordu alta zaten capse bastığım zaman 1 saniye durup geri gidiyor.

Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi Caps Lock ve NumLock gibi seçeneklere bastığımda aşağıda görev çubuğunda OSD Form diye bir şey açılıyor ve yazı yazarken basarsam yeni program açmış gibi seçili olan yeri kaldırıyor. Normalde yoktu, herhalde kurcalarken açtım diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1168067
Hocam arka planın orjinalini atabilir misiniz çok hoşuma gitti :D

Haddime değil ama siyah çemberli olanları kapatmanı öneririm. Dikkatimi 2 şey çekti. Bir tanesi fn f key programı diğeride program yazan şey. Program yazan şeyin dosya konumunu açıp ne olduğuna bakar mısın?

Dosya Ekleri

• 1631952059964.png
    1631952059964.png
    137,8 KB · Görüntüleme: 348
Dosya konumu aç seçeneği blurlu ama devre dışı bırakma var bu arada fn f key dediğim bilgisayarda bir program pc Monster kendi içinde gelmiş olabilir açıkcası

Yeni konular

Geri
Yukarı