Cari açık yılın ilk ayında 9,85 milyar dolar oldu!

Gün itibariyle 2 ay kaldı. Hiç sorun yok.
İnşallah kardeşim. Yeter artık 21 sene oldu.

Yine kazanacaklar.

Kızgın emoji atmanın anlamı yok muhalefet PKK kol gezsin, şehirlere insin gibi bir yapıda konuşursa; başta da trafoya kedi kaçtı diyen kesim olup gerçekleri görmemezlikten gelen de halk olursa yine kazanırlar.
İktidar da sanki HDP'nin İslamcı kopyası Hüda-par'la anlaşmamış gibi konuşuyorsun. Hüda-par'ın İktidar'dan istedikleri şeyler daha korkutucu..

İnşallah kardeşim. Yeter artık 21 sene oldu.

İktidar da sanki HDP'nin İslam'cı kopyası hüda-par'la anlaşmamış gibi konuşuyorsun. Hüda-par'ın Iktidar'dan istedikleri şeyler daha korkutucu.

Ben Hüda Par iyi gibi bir kelime mi kullandım? Yanlış anlamak isteyince yine yanlış anlıyorsunuz zaten. HDP'ye de lanet olsun Hüda Par'a da. Şeriat de istemiyorum terör de. Bana malum zâta vermişim gibi konuşma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Hüda Par iyi gibi bir kelime mi kullandım? Yanlış anlamak isteyince yine yanlış anlıyorsunuz zaten. HDP'ye de lanet olsun Hüda Par'a da. Şeriat de istemiyorum terör de. Bana malum zâta vermişim gibi konuşma.
Seçimi Demokrat dedem kazanacak, HDP'ye de hiçbir şey verilmeyecek bundan emin olabilirsin.

İnşallah öyle olur HDP'ye bir şey verildiği an zaten şehit üstüne şehit veririz.
HDP'ye bir şey verilirse zaten 1 dönemden başka -darbe falan olmazsa- iktidarda kalamazlar bence.

HDP'ye bir şey verilirse zaten 1 dönemden başka -darbe falan olmazsa- iktidarda kalamazlar bence.

Umarım. KK'nin vaati olduğuna inanmıyorum zaten. Sözleri güzel, tatlı dille konuşuyor da güven vermiyor. Tek umudum Muharrem İnce bilime önem veren biri olarak 2019'dan beri.

Umarım. KK'nin vaati olduğuna inanmıyorum zaten. Sözleri güzel, tatlı dille konuşuyor da güven vermiyor. Tek umudum Muharrem İnce bilime önem veren biri olarak 2019'dan beri.
Evet ben de ilk turda ona vereceğim. İkinci turda da RTE'nin karşısında kim varsa ona vereceğim. Artık yeter 21 yıl oldu, Milli Savunma haricinde yaptıkları pek bir şey yok.

Evet ben de ilk turda ona vereceğim. İkinci turda da RTE'nin karşısında kim varsa ona vereceğim. Artık yeter 21 yıl oldu, milli savunma haricinde yaptıkları pek bir şey yok.

Satmadığı yerler kalmadı. 128 milyar $, tüm varlıklarımız gitti. Yakında şeriati de getirirler.

Geri
Yukarı