Cari açık yılın ilk ayında 9,85 milyar dolar oldu!

Evet ben de ilk turda ona vereceğim. İkinci turda da RTE'nin karşısında kim varsa ona vereceğim. Artık yeter 21 yıl oldu, milli savunma haricinde yaptıkları pek bir şey yok.

Milli savunmamı yahu hangi ülkede var ordunun için dışının değiştiren bir devlet Türk silahlı kuvvetleri malak olmuş ayağını yere sert vuran ordu değil.

Seçimi demokrat dedem kazanacak, HDP'ye de hiçbir şey verilmeyecek bundan emin olabilirsin.

HDP diyor ben seçime girmiyorum 🙂 kürtlerin oyları da 6'lı masaya gidiyor bende kürdüm şu var Türkiye'de kanı bozuk Türk varsa kanı bozuk kürtlerde var 😉 inşallah bu seçimde hile hurda oldumu şimdiden düşün hudapar gibi bir partinin eline düşerse Allah sonumuzu hayır etsin

Son düzenleme:
Milli savunmamı yahu hangi ülkede var ordunun için dışının değiştiren bir devlet Türk silahlı kuvvetleri malak olmuş ayağını yere sert vuran ordu değil.

HDP diyor ben seçime girmiyorum 🙂 kürtlerin oylarıda 6 lı masaya gidiyor
Tamam kanka sen AKP'ye ver.

Bütçede rekor açık.

Merkezi yönetim bütçe dengesinde Ocak ayında 32,2 milyar TL olarak gerçekleşen açık, deprem felaketinin yaşandığı Şubat'ta vergi gelirlerindeki düşüşle 170,6 milyar TL'ye yükseldi. Bu, 2006'ya kadar giden veride en yüksek aylık açık olarak kayda geçti.

KKM'nin bütçeye doğrudan maliyeti Şubat'ta 632 milyon lira oldu. Toplam maliyeti 94,7 milyar liraya çıktı.

bütçe.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şahlanış 2023 yakında sinemalarda!
Her günümüzü zaten rekorlar üzerine yaşıyoruz. Rekor zam, Rekor cari açık vesayre vesayre... Refahın baskın olduğu ortamlar bulamazsın ülkede.

Az kalması pek bir şey değiştirmez asıl bunlardan sonra olacaklar ülkenin kader çizgisini belirleyecek yeni hükümet gelince mantıklı hamleler yapmazsa elini yüzüne bulaştırırsa işin içinden çıkılmayacak hal alır. Ülkenin toparlanması en az bir ortalama 3-4 yılı var.

Geri
Yukarı