CARNAGE-4060Ti alınır mı?

NVIDIA ekran kartı kullanıcısı olarak o kartın o parayı hakettiğini düşünmüyorum. 3060 Ti'ın cilalanmışı ve hala 8 GB VRAM... Bir sonraki ekran kartımda AMD tercih edeceğim. Şunlardan birine bakın isterseniz.

Arkadaşlar selamünaleyküm bu linkteki sistem alınır mı? Daha ucuzları var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
carnage

Kanka sistemin parasının çoğu ekran kartına gidiyor belli zaten anakart sisteme göre çok düşük kalıyor işlemcide bir tık geliştirilebilir bana değmez gibi geldi ama gene de sen bilirsin.

Güç tüketimi güzel, DLSS 3.0 var lakin 8 GB yakışmıyor bu karta. 16 GB'lık versiyonu çıkmadan karar vermezdim açıkçası. Eski jenerasyon kartlı sistem almak da bir alternatif.

Alınmaz.

Kanka sistemin parasının çoğu ekran kartına gidiyor belli zaten anakart sisteme göre çok düşük kalıyor işlemcide bir tık geliştirilebilir bana değmez gibi geldi ama gene de sen bilirsin.

NVIDIA ekran kartı kullanıcısı olarak o kartın o parayı hakettiğini düşünmüyorum. 3060 Ti'ın cilalanmışı ve hala 8 GB VRAM... Bir sonraki ekran kartımda AMD tercih edeceğim. Şunlardan birine bakın isterseniz.

Çok beğenmedim. Orta karar.

Arkadaşlar bir de aklımda şu var
nova aslında AMD ve NVIDIA arasında kararsız kaldım siz ne dersiniz hangi markayı tercih etmeliyim ilk masaüstü deneyemim olacak önerilerinizi bekliyorum mesajlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar bir de aklımda şu var
nova aslında AMD ve NVIDIA arasında kararsız kaldım siz ne dersiniz hangi markayı tercih etmeliyim ilk masaüstü deneyemim olacak önerilerinizi bekliyorum mesajlarınız için teşekkürler.

RX 6800 tüm alternatifleri biçer burada. Bütçen yetiyorsa düşünme.

Arkadaşlar selamünaleyküm bu linkteki sistem alınır mı? Daha ucuzları var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
carnage
Hayır alınmaz 25K küsür vericeksin ve 8GB VRAM ile kullanacaksın. Onun yerine bunu al. 4060ti ve 7600 sistemler ucuz olmadıkça alınmaz.

Arkadaşlar bir de aklımda şu var.

2022 Mart ayında eski ekran kartımın fanı arızalandığı ve bir türlü yapamadığım / parça bulamadığım için satıp yurt dışından stok yakalayarak TUF 3060 12 GB'a geçiş yaptım ( ekran kartı stok ve fiyatlarında anormallik vardı o dönemlerde ). İşimi görüyor memnunum fakat o zaman harcadığım parayla şu an 6700XT alabiliyorum. Bugün sistem alacak olsam tercihimi 6750XT veya 6800'den yana yapardım ( 1080p oyuncusuyum ). RTX'i 1-2 oyunda deneme dışında hiç kullanmadım, zaten performansı çok düşürüyor, üst seviye ekran kartı yoksa RTX'den tam olarak faydalanamıyorsunuz. DLSS olayı güzel fakat artık FSR var + AMD kartları kas gücü olarak gayet yeterli. Yazılımsal sorunlarından dolayı bugüne kadar AMD'ye yanaşmak istemedim fakat gördüğüm kadarıyla 6 serisinde sorun yaşayanlar yok denecek kadar az. Üstelik fiyat / performans olarak AMD önde gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı