Carraro Force 900 nasıl?

Dalgic2005

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 110 kilo 195 boy. Carraro Force 900 29 inç 21v vb almak niyetindeyim. Kullanan arkadaşlar tavsiye ederler mi? Artı ve eksi yönleri nelerdir? Ayrıca Mosso wildfire 29 arasında kaldım biraz da. Ne dersiniz yardımcı olursanız minnettar olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl kullanacaksın? Örnek: Dağlık arazi, şehir, hem dağlık arazi hem şehir vb. Ayrıca Force 920 tavsiye ederim. Bu arada ben de Salcano NG650 29" HD almak istiyorum ama 3,000₺ verilir mi emin olamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Atakumda bisiklet yolunda kullacağım genelde ancak arada bir yaylada da kullanacağım. Bu nedenle şehir bisikletinden vazgeçtim. Mosso ile carraro arasında kaldım bende. Bütçem kısıtlı, 2500 maksimum, çünkü yanına 200 liraya kilit , sağlam kask ve gözlükte alacağım.
Valla salcanoya bende yakındım ancak forumda pek tavsiye eden olmadı, konusu pek olmadı nedense.

V frenli olması masraf açısından senin için iyi. Çok masraf çıkartmaz. Ekonomik bir model fakat iyice araştırmanızı tavsiye ederim. 2-3 sene önce 1000-1200 lira olan bisikletler bugün 3 bin liraya dayanmış durumda. Yani alacağınız bisikleti o şekilde değerlendirin. Şu ve bu videoyu da buraya bırakayım. Son karar sizin.

V frenli olması masraf açısından senin için iyi. Çok masraf çıkartmaz. Ekonomik bir model fakat iyice araştırmanızı tavsiye ederim. 2-3 sene önce 1000-1200 lira olan bisikletler bugün 3 bin liraya dayanmış durumda. Yani alacağınız bisikleti o şekilde değerlendirin. Şu ve bu videoyu da buraya bırakayım. Son karar sizin.
Çok teşekkürler hocam. Salcano ng650 yi 2018 de çok diye 1100 liraya almamıştım. Nasıl pişmanım anlatamam.

Merhabalar benimde yaklaşık bütçem 2500-3000₺ aralığında, konu sahibi ile benzer amaçlarla kullanacağım genelde şehir içinde.. Çocukluğumun kısa bir dönemi dışında bisitklet sürmedim neredeyse bir sürü model var kafam çok karışık o fiyat aralığında bir şeyler önerebilir misiniz?,

Aşağıdaki bisiklet aklıma yatmıştı ama sanırım yeni ya da çok tercih edilmeyen bir model çünkü ne forumlarda ne YouTube'da inceleme bulamadım. Kendi sitesinde de 1 yorumu var. Bildiğiniz farklı model varsa tavsiyelerinize açığım.

Mosso ile Carraro'un söylediğiniz modelleri arasında tek fark Mosso'nun vites kolu Carraroya göre 1 model üste karar sizin 2 bisiklette eşdeğer hangisi hoşunuza giderse alın
Merhabalar benim de yaklaşık bütçem 2500-3000₺ aralığında, konu sahibi ile benzer amaçlarla kullanacağım genelde şehir içinde. Çocukluğumun kısa bir dönemi dışında bisitklet sürmedim neredeyse bir sürü model var kafam çok karışık o fiyat aralığında bir şeyler önerebilir misiniz?

Aşağıdaki bisiklet aklıma yatmıştı ama sanırım yeni ya da çok tercih edilmeyen bir model çünkü ne forumlarda ne YouTube'da inceleme bulamadım. Kendi sitesinde de 1 yorumu var. Bildiğiniz farklı model varsa tavsiyelerinize açığım.

Boyunuzu öğrenebilirim miyim?

Mosso ile Carraro'un söylediğiniz modelleri arasında tek fark Mosso'nun vites kolu Carraroya göre 1 model üste karar sizin 2 bisiklette eşdeğer hangisi hoşunuza giderse alın

Boyunuzu öğrenebilirim miyim?
168, henüz 15 yaşında olduğum için dahada uzar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı