Cars 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam sıkmayan en iyi filmlerden biri. Oyuncak hikayesi'nide çok seviyorum aynı zamanda. Bu arada izlemeyen varsa Mater'ın abartılı hikayelerini izleyebilir.
Genel olarak animasyon filmler güzel. 22 yaşında olmama rağmen Shrek’i hala izliyorum. Buz devri olsun dediğiniz gibi oyuncaklar hikayesi olsun. Hepsi harika filmler.

Filmin sonu hikayeye göre çok güzel bitti ama bir sonraki film çıkmaz ise ve bu film serisi böyle biter ise kötü. Yeni filmde hikayeye uygun bir başlangıç gerekiyor ve McQueen olmaz ise bu hikaye sarmaz. O da emekli olduğuna göre yeni filmi çıkmayacak diye düşünüyorum.

Hocam bu sene Disney+'a cars dizisi geliyor daha sonra 4. Film'in geleceği ve hikayeye nokta koyulacağı konuşuluyor hatta son filmin adı cars 4: The final ride olacağıda düşünülüyor kaynak.

Cars 4 isim teorisi kaynak: Cars: The Final Ride (AKA Cars 4) - IMDb

Dizi hakkında bilgiler ise bir yabancı kaynaktan:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3 filmide 1 günde izledim ve en çok beğendiğim cars 3'dü.
Tüm Cars filmleri arasında hikayesi en iyi olanı 3'tür bence.
Hocam bu sene Disney+'a cars dizisi geliyor daha sonra 4. Film'in geleceği ve hikayeye nokta koyulacağı konuşuluyor hatta son filmin adı cars 4: The final ride olacağıda düşünülüyor kaynak.

Cars 4 isim teorisi kaynak: Cars: The Final Ride (AKA Cars 4) - IMDb

Dizi hakkında bilgiler ise bir yabancı kaynaktan:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dizi olursa film özelliğini kaybeder ve bir süre sonra sıkar diye düşünüyorum. İçinde büyük olaylar geçen tek filmi tercih ederim.

Tüm cars filmleri arasında hikayesi en iyi olanı 3'tür bence.

Dizi olursa film özelliğini kaybeder ve bir süre sonra sıkar diye düşünüyorum. İçinde büyük olaylar geçen tek filmi tercih ederim.

Ayrıyeten 4. filmin geleceğine dair bir kanıt daha şu ki dizinin teaser'ında bulunan bu görsel:
Göreceğiniz üzere McQueen yarış lastiklerini hala çıkarmamış ve maviyle yuvarlak içine aldığım kişilerde muhtemelen Cruz'un pit ekibi.

cars 4.png

Ayrıyeten 4. filmin geleceğine dair bir kanıt daha şu ki dizinin teaser'ında bulunan bu görsel:
Göreceğiniz üzere McQueen yarış lastiklerini hala çıkarmamış ve maviyle yuvarlak içine aldığım kişilerde muhtemelen Cruz'un pit ekibi.

Eki Görüntüle 1027202
Cruz Dinoco'ya katılmadı mı?

Geri
Yukarı