Sürprizbozan Homelander hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sen de sevgi besliyorsun. O zaman sana da deli diyelim :D.

Hayır, en azından gerçek olmadığını bildiğim bir karakter. Ama arkadaş o kadar nefret beslemiş ki o karakterleri sevenlerin karısını bilmem ne yaptıracağını söylemiş. Bu mantıkla ilerleyeceksek süper kahraman sektörünü seven herkese şizofreni damgası vuralım.

Hayır, en azından gerçek olmadığını bildiğim bir karakter. Ama arkadaş o kadar nefret beslemiş ki o karakterleri sevenlerin karısını bilmem ne yaptıracağını söylemiş. Bu mantıkla ilerleyeceksek süper kahraman sektörünü seven herkese şizofreni damgası vuralım.
Gerçek değil ama duygu beslenebiliyor. Bence iki taraf için de sorun yok.

Tamam sen öyle diyorsun diye öyle olsun tamam mı? Kurgusal karakterlere nefret besleyen değişik bir psikolojik rahatsızlığınız var sanırım.
Bırak bu aşırı elit ağzını "rahatsızlığınız var sanırım OwO" , asıl tecavüzcü ve katil bir adama sempati besleyen senin "psikolojik rahatsızlığın var sanırım".

Ben Homelander'a baktığımda tehlikeli bir çocuk görüyorum. Uzun zamandır bu kadar sevdiğim bir karakter olmamıştı. Dizide Butcher 1, Homelander 2 benim için. Sürekli bir şeyler söyletilmeye çalışılmış, kontrol edilmeye çalışılmış bir Villain bence. Psikolojik sorunları var ve mutlu görünmeye çalışıyor. Ayrıca en iyisi olmak istiyor. Bir aileye ihtiyacı vardı ama ne olduğunu gördük. Kameralara oynayan bir süper kahraman Villain diyebilirim. İlk izlediğimde çakma Superman demiştim ayrıca.
homelander >all

Diziyi izleyeli çok oluyor aslında da geçen birkaç bölümünü tekrar izledim, oyunculuğu harika zaten diyecek bir şey yok. Karakteri ne seviyorum ne sevmiyorum arada bir yerlerde. Süper kahramanlar gerçek olsaydı nasıl olurdu bence gayet iyi yansıtan bir dizi, Homelander da en büyük örneği. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı