Cars 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Doc kazadan ölmedi, fakat yarışta ağır bir kazaya uğradı ve yarışlardan çekildi. Bundan bahsediyorum bende çekilmek yerine direk hurda olabilir belki. Fakat dediğin gibi Doc'un sır gibi bir ölümü var seslendiren aktör hayatını kaybetti diye seride karakteride öldürdüler fakat sebebini açıklamadılar bunu işe katarak seri uzayabilir.

Hocam VPN mevzusu karışık ben olsam girişmezdim. Fakat Marvel dizileride artık orada yayınlandığından yakın bir tarihte muhtemelen 2-3 aya Türkiye'ye gelmiş olur diye düşünüyorum tamamen Disney'e bağlı.

Tam emin olmamakla beraber sanırım yabancı ülkelerde çıkışını yapmış çünkü Google'de doğrulanmış bir afiş var bu şekilde:

Eki Görüntüle 1027285

Çok aksiyonlu bir dizi olduğunu düşünmüyorum ama onu Türkiye'ye gelince görürüz, bence McQueen'in yarış dışında kasabada nasıl bir yaşamı var onu işleyecek ve asıl bombayı cars 4'e saklayacaklar.

Ve Disney+ şöyle fotoğraflar yayınlamıştı teaserden sonra. :D

Eki Görüntüle 1027291

Eki Görüntüle 1027293

Ben VPN ile alacağım. TR'ye hiçbir şey vermezler gibime geliyor.
Bence bu dizi Mater'ın abartılı hikayeleri gibi bir şey.

Ben VPN ile alacağım. TR'ye hiçbir şey vermezler gibime geliyor.
Bence bu dizi Mater'ın abartılı hikayeleri gibi bir şey.

Siz bilirsiniz hocam önden ben bir şey demiyeyim de sorun çıkarsa benden olmasın. bence bir süre daha bekleyin pişman olabilirsiniz sonradan. Ayrıca yayınlandığına emin değilim sadece Google'ye yazınca öyle çıkıyor.

Siz bilirsiniz hocam önden ben bir şey demiyeyim de sorun çıkarsa benden olmasın. bence bir süre daha bekleyin pişman olabilirsiniz sonradan. Ayrıca yayınlandığına emin değilim sadece Google'ye yazınca öyle çıkıyor.
Şimdi okudum biraz bu yılın 2. yarısı bekleniyormuş. Belki 2022 olur. Beklenebilir dediğiniz gibi vazgeçtim. Ayrıca Disney Plus sitesi açılmıyor. Bu zamanında TR'de var mıydı da sonradan mı kalktı ?

4. Film gelsinde, izleyelim artık tahmin yürütmek yerine keyifimize bakalım bir an önce. 15 bölümlük vesaire diziler kesmez bizi. Ama pandemi nedeniyle 2023-24'den önce çıkacağını düşünmüyorum Film'in konu kilit. :D

McQueen'in emekli olması beni biraz üzdü. 4. film gelirse Cruz Ramirez'e odaklanılır muhtemelen. Takımın kaptanı da emekli olan McQueen olur.
Bence Cruz'a odaklanmasınlar, Doc'la McQueen'in ilişkisini göstersin istiyorum, bu mantıkla 1-2 film çıktıktan sonra final yapabilir seri. Bu arada McQueen henüz emekli olmadı.

Emekli oluyor yahu filmi sonunda. Dublajda falan mı hata var? Boyasını falan değiştiriyor hatta filmin sonunda.
Ben Pazar günü izledim, "Yarışa devam edeceğim ama önce yapmam gereken bir şey var." diyordu.

Ondan sonra da Radiator Kasabası'na gidiyorlardı ve Doc'un rolünü üstleniyordu, bi' süre Cruz'un pit liderliğini üstlendi diye biliyorum ben. Hatta dizide yeniden boyandığı gözüküyordu, burada bahsetmiştik.

Yeni konular

Geri
Yukarı