Casper A15FB Bios, Sürüm 504

Makaleler
36
Yer
Sakarya
Uyumlu cihaz:Casper A15FB
Sürüm:504 (Casper çıkışlıdır)
Çıkış tarihi:11.09.2012

Forumdan usb bootable yapmayı öğrenin ve uygulayın, ardından booable ettiğiniz belleğe rar içindeki dosyaları çıkartın.
Bilgisayarı yeniden başlatıp, bootable yaptığınız cihazı boot edin. 98 ekranı geldiğinde A15FB yazıp Enter tuşuna basmanız yeterlidir.
İşlem tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp bios'a girin biosdan default işlemini yapın ve kayıt edin, çıkın.

İndirme bağlantısı:
Link

Merhabalar. A15FB model bilgisayarımın biosunda 503 yazıyor. Bahsettiğiniz şekilde 504'ü kurmayı denedim. A15FB yazıp Enter'a bastığımda ekranda bir sürü komut belirdi "Devam etmek için bir tuşa" basın uyarısı verdi. Space e bastım tekrar bir sürü komut belirdi. Sonrasında bişey yapamadım CTRL+Alt+ Del yapıp çıktım. Sizce sorun nedir?

Error dosyasındaki hata da şu şekilde "Error 200: Invalid parameter value specified by user. Use -? option to see help."

@Murat5038
merhaba murat bey bendede casper a15fb laptop var bios sürümü 207 , müşteri hizmetlerinden son sürümü talep ettim onlarda mail yolu ile gönderdiler lakin yüklemeye muvaffak olamadım sanırım ya uyumlu değil yada eksik birşeyler yapmaktayım eğer vaktiniz var ise yardımcı olabilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim

Dosya Ekleri

• IMG_5855 (2).JPG
    IMG_5855 (2).JPG
    1,5 MB · Görüntüleme: 274
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı