Casper A15FB Bios, Sürüm 504

Yapmaya çalıştım ama eksik dosya hatası veriyor. Acaba siz sorunu çözebildiniz mi?
Gönderdikleri dosyayı veya linki burada paylaşın kontrol edelim. Belleği nasıl hazırladığını da gösterin.

Bu adresteki 509 rom u gönderdiler. Flash belleği RUFUS 3.9 ile ekteki fotoğrafta görüldüğü şekilde hazırladım ve attıkları rom un içindeki üç dosyayı flash belleğe kopyalayıp bilgisayarı boot yapıp yüklemeye başadım. Boot açılınca BIOS yazarak biosu yüklemek istedim ancak şu hatayı verdi. “ warning!! The Update Image size doesn’t equal to the Current BIOS Size!!

Dosya Ekleri

• rufus ile rom hazırlama.JPG
    rufus ile rom hazırlama.JPG
    47,5 KB · Görüntüleme: 85
The Update Image size doesn’t equal to the Current BIOS Size!!
Uyumsuz olduğunu söylüyor. Konuda da gördüğünüz gibi uyumsuz olanı gönderiyorlar. Eğer sürümünüz 504'den düşükse ilk verdiğim dosya ile yapmayı deneyin.

Uyumsuz olduğunu söylüyor. Konuda da gördüğünüz gibi uyumsuz olanı gönderiyorlar. Eğer sürümünüz 504'den düşükse ilk verdiğim dosya ile yapmayı deneyin.
Hocam benim bios 503 sürüm ve dediğiniz gibi verdiğiniz 504 sürüm ile biosu güncellemeyi denedim. Ancak aşağıda verdiğim hatayı verdi ve yükleyemedim. sorun nedir acaba?

Dosya Ekleri

• bios 504 yükleme hatası.jpeg
    bios 504 yükleme hatası.jpeg
    172,7 KB · Görüntüleme: 126
Hocam benim bios 503 sürüm ve dediğiniz gibi verdiğiniz 504 sürüm ile biosu güncellemeyi denedim. Ancak aşağıda verdiğim hatayı verdi ve yükleyemedim
Yanlış yapıyorsun o zaman rehberi doğru okuyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı