Casper A15FB Bios, Sürüm 504

Dosya Ekleri

• IMG_5836 (2).JPG
    IMG_5836 (2).JPG
    723,2 KB · Görüntüleme: 130
  • IMG_5848 (2).JPG
    IMG_5848 (2).JPG
    2,8 MB · Görüntüleme: 126
  • IMG_5847 (2).JPG
    IMG_5847 (2).JPG
    2,3 MB · Görüntüleme: 118
Son düzenleme:
Türkçe kurallarına hala uymuyorsunuz o yüzden ceza alıyorsunuz :) Size gönderilen BIOS sorunlu o zaman yanlış da göndermiş olabilirler. İletişime geçip verdiği hatayı ve doğru şekilde göndermelerini isteyin. İçindeki komutta sorun yok ancak hatada belirtildiği gibi dosya içinde eksik girdi olduğu söyleniyor. Bu da yanlış BIOS olduğunu veya aracın uygun olmadığını gösterir.

Türkçe kurallarına hala uymuyorsunuz o yüzden ceza alıyorsunuz :) Size gönderilen BIOS sorunlu o zaman yanlış da göndermiş olabilirler. İletişime geçip verdiği hatayı ve doğru şekilde göndermelerini isteyin. İçindeki komutta sorun yok ancak hatada belirtildiği gibi dosya içinde eksik girdi olduğu söyleniyor. Bu da yanlış BIOS olduğunu veya aracın uygun olmadığını gösterir.
çok teşekkür ederim 🙂 hemen iletişime geçip sonucu bildireceğim inşallah.
hocam maalesef Casper den mesaj olumsuz geldi, en son ve uyumlu bios gönderdiklerini bir daha dosya göndermeyeceklerini en yakın servisle iletişime geçmemi tavsiye etti ☹

murat hocam yapacak başka bir şey kalmadı sanırım .

Son düzenleme:
Bilindik Casper mazeretleri :) Garanti devam ediyorsa denildiği gibi gönderip yapabiliyorsa yapsınlar ancak zaten güncel denilip geri göndereceklerdir. Bir sorun yaşamıyorsanız bu şekilde kalsın. Konuda paylaştığım sizinle uyumlu gözükse de uyumsuz olabilir ama mesuliyeti kabul ediyorsanız bir deneyebilirsiniz.

Bilindik Casper mazeretleri :) Garanti devam ediyorsa denildiği gibi gönderip yapabiliyorsa yapsınlar ancak zaten güncel denilip geri göndereceklerdir. Bir sorun yaşamıyorsanız bu şekilde kalsın. Konuda paylaştığım sizinle uyumlu gözükse de uyumsuz olabilir ama mesuliyeti kabul ediyorsanız bir deneyebilirsiniz.
hocam garanti yok çok büyük bir sorunumda yok lakin i7 işlemci ve 16 gb ram olmasına rağmen biraz kasmalar ve yavaşlama vardı , format ve temizlik yapıldı lakin pek bir değişme olmadı dedim belki biosla bir rahatlama stabilite olur onuda başaramadık olmadı hayırlısı olsun , artık bekleriz biraz belki benimki ile aynı model biosu yükleyen bir arkadaş olurda forumda paylaşırsa bizde ondan sonra yaparız inşallah. herşey için çok teşekkür ederim murat bey hayırlı geceler dilerim.

Rica ederim size de hayırlı geceler. Casper baştan alınmamalıydı zaten :) gördüğünüz gibi arkasında durmayan bir firma.
Kesinlikle katılıyorum. Bende Casper varken BIOS güncellemesi falan olsun uğraşıyordum. Diğer sevilen markalar Windows üzerinden çift tıklama ve ileri deyip 5 ila 10 dakikaya BIOS güncelliyorsun. Sorun olursa eski sürümlere düşürüyorsun. :) Sen yapamazsan bile üretici firma PC bağlanıyor ne gerekirse yapıyorlar uzaktan yardım falan. ;)

hocam garanti yok çok büyük bir sorunumda yok lakin i7 işlemci ve 16 gb ram olmasına rağmen biraz kasmalar ve yavaşlama vardı , format ve temizlik yapıldı lakin pek bir değişme olmadı dedim belki biosla bir rahatlama stabilite olur onuda başaramadık olmadı hayırlısı olsun , artık bekleriz biraz belki benimki ile aynı model biosu yükleyen bir arkadaş olurda forumda paylaşırsa bizde ondan sonra yaparız inşallah. herşey için çok teşekkür ederim murat bey hayırlı geceler dilerim.
Hocam aynı sorun bende de var. casper 509 sürümü gönderdi. Yapmaya çalıştım ama eksik dosya hatası veriyor. Acaba siz sorunu çözebildiniz mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı