Casper A15HC Ekran Kartı güncelledikten sonra siyah ekran

Taner Yardım

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1 yükledikten sonra DriverPack solution ile ekran kartını güncellerken ekran kararıyor bir daha düzelmiyor.

NVIDIA GeForce GT540M ekran kartlarına sahibim.

2015-02-21 21_33_39-yazilim-ve-surucu-arama.jpg

Casper bilgisayarlarda BIOS güncelleme sorunu varmış BIOS güncel olmadığı için bu hatayı veriyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
İntelin kendi sitesinden www.nvidia.com.tr: Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA indirip kurdum refreas yaparken ekran karardı düzelir diye yarım saat bekledim bir daha görüntü alamadım.

İlk kez Windows 8.1 yüklediğimde DriverPack Solution'la ekran kartını güncelledim ekran karardı bir daha düzelmedi. İkinci kez tekrar windows 8.1 yükledim bu sefer :www.nvidia.com.tr: Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA intelin sitesinden indirip kurdum yine siyah ekran görüntü gitti gelmedi. Üçüncü kez formatladım bu sefer windows sürücü güncelle dedim yine siyah ekranda kaldı görüntü gelmedi bir daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verdiğimiz sürücü intel değil nvidia sürücüsü. Aygıt yöneticisine bakınız. Görüntü bağdaştırıcı altında hangi aygıtlar var?

Yine aynı ekran kararıyor düzelmiyor casper mail attım ancapazartesi dönerler galiba. :)

Aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcısın da intel grafik 3000 NVIDIA GeForce GT540M ekran kartı var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı