Casper anakart ve 250W güç kaynağı GTX 660 ile kullanılır mı?

• Konuyu başlatan CanFakedead
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 9B
C

CanFakedead

Ziyaretçi
Selam değerli Technopat sakinleri ben CanFakedead;

öncelikle 2013 kasım ayında Casper marka pc almıştım ve bu pcnin sistemi i7 3770 ti 8GB Ramli idi ve GT630 vardı zamanla gt630 artık beni idare edemez oldu ve kart değiştirmek istedim. Power 250 watt çıktı! Neyse tamam diyelim kart ve power alıcam fakat anakarttan şüpheliyim fotolar şu şekilde rica etsem bakabilir misiniz? Bu anakart bir GTX660 alabilir mi ? Gerçekten cevaplarınıza ihtiyacım var hepinize teşekkür ediyorum iyi forumlar !

Fotoğraflar şu şekilde ;

İşlemci Fanı.jpg

Casper Güç kaynağı.jpg

Casper Güç kaynağı 2.jpg

PCI Express X16 varsa tabi ki alır. PSU'dan çok kesinti yapmışlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke Casper almasaydınız. Ama almışsınız bir kere, Casper pişmanlıktır. Almadan önce buraya konu açsaydınız eminim ki arkadaşlarım daha iyi bir PC toplardı. PCI-E X16 olduğu için takabilirsin ve tavsiyem stok fan kullanma işlemci ömrü azalır.

Keşke hazır PC almasaydınız. İlk kasayı temizleyin ondan sonra yeni bir anakartla beraber almanızı tavsiye ederim.

Aynı anakart bende de var. Bende zamanında Casper almıştım. Ben dün MSI GTX 760 ve Corsair VS 650 aldım. Bence sende bu tip bir şey yap. O güç kaynağı çok berbat. 4 pin işlemci, 24 pin ATX ve 2 adet SATA güç kablosu var.

936059_917544601605845_4434444662512266423_n.jpg

Aynı anakart bende de var. Bende zamanında Casper almıştım. Ben dün MSI GTX 760 ve Corsair VS 650 aldım. Bence sende bu tip bir şey yap. O güç kaynağı çok berbat. 4 pin işlemci, 24 pin ATX ve 2 adet SATA güç kablosu var.

Eki Görüntüle 10456
Ekran Kartı için Kasaya yaptığın Modifikasyon bir harika dostum :D

Neyse, 250W çok düşük. PSU yetmez 660'a. Tavsiyem 750 Ti almanız yanında, hemen hemen aynı performansı sunuyor, yeni jenerasyon ve en önemlisi de bazı modellerinde PCI güç bağlantıları bile olmaması (MSI TF Gaming modelinde mesela) ve 80W kadar bir güç tüketimi var. Ama yinede 250W bayağı az, eğer eski kartınızın güç tüketimini söylerseniz yeter mi yetmez mi, onunla ilgili bir tahminde bulunabiliriz...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı