Casper Bilgisayar Hakkında Yapılan Olumsuz Yorumlar

• Konuyu başlatan asiLx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 9B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana göre kötü Bilgisayar yoktur, Kötü kullanıcı vardır. Bunu çok basit bir dille anlatacak olursak, Bu en fazla maksimum 2 ton yük çekme kapasitesine sahip olan bir arabaya, kalkıpta 4 ton yük vurmaya eş değerdir. Ondan sonra Araba çok kötü. Gücü yok, çekmiyor. Çok arıza yapıyor, Gitmiyor.
Senin PC sadece çalışıyor o kadar. Yazdığın oyunları hangi çözünürlükte hangi ayarlarda ve kaç FPS'de oynadın ki sanki iyi bir şeymiş gibi yazıyorsun.

Senin sadece çalışıyor o kadar. Yazdığın oyunları hangi çözünürlükte hangi ayarlarda ve kaç FPS'de oynadın ki sanki iyi bir şeymiş gibi yazıyorsun.
Sorduğun sorunun cevabı, alıntı yaptığın cevapta. Ekran çözünürlüğüm 1360x768, Fps ölçmedim hiç.

Dostum, güncelleyene kadar ihtiyacın olup olmadığını anlayamazsın. Ben SSD'ye ihtiyaç duymazdım. SypeR'in SSD testlerini izledikten sonra ihtiyaç duyduğumu farkettim mesela. :)

Sorduğun sorunun cevabı, alıntı yaptığın cevapta. Ekran çözünürlüğüm 1360x768, Fps ölçmedim hiç.
İşte bak senin kullandığın ekran çözünürlüğünü Laptop'larda kullanıyorlar. FPS düşüktür ayarlar kısıktır açar.

İntel 4770 koyup yanına GT 630 koyan bir firma.
Masraftan kısmak için güç kaynağını 300W koyan bir firma.
Kasaları kalitesiz olan bir firma.
MSI, Asus, Gigabyte gibi firmaların anakartları dururken Pegatron marka anakart koyan bir firma.
Yanında yazıcı verip ürün satmaya çalışan bir firma.
En önemlisi de satış elemanlarının yalan yanlış konuşması.
GT 630 olan bilgisayar hakkında Watch Dogs'u en yüksek ayarlarda oynatır demişler kuzenime.
İstersen daha da sayarım böyle.

Son düzenleme:
Dostum, güncelleyene kadar ihtiyacın olup olmadığını anlayamazsın. Ben SSD'ye ihtiyaç duymazdım. SypeR'in SSD testlerini izledikten sonra ihtiyaç duyduğumu farkettim mesela. :)
Evet. Ben de SSD kullanabilmek için, Vatan bilgisayar'dan 1700 TL'lik yeni bir kasa topladım. Arkadaşlar söylediklerimi anlatamıyorum galiba. Hala sistem karşılaştırması yapan arkadaşlar var. Üstelik yeni nesil işlemciler. Lütfen.

Ca$per alınmaz. Recep abi görmeden kilitleyin şu konuyu. :)

• Beğen
İfadeler: log
İntel 4770 koyup yanına GT 630 koyan bir firma.
Masraftan kısmak için güç kaynağını 300W koyan bir firma.
Kasaları kalitesiz olan bir firma.
MSI, Asus, Gigabyte gibi firmaların anakartları dururken Pegatron marka anakart koyan bir firma.
En önemlisi de satış elemanlarının yalan yanlış konuşması.
GT 630 olan bilgisayar hakkında Watch Dogs'u en yüksek ayarlarda oynatır demişler kuzenime.
İstersen daha da sayarım böyle.
Bizim bi arkadaşada GTX 740 ile tüm oyunları çok çok rahat oynarsın diyordu. 740 ile 760 arasında da hiç fark yokmuş Evkur'un elemanı.

Sonuç olarak Casper, kullandığı anakart,ekran kartı, dış kasa ve müşteri hizmetleri kalitesi açısından 5 para etmez bir firmadır. Bence bunun tartışılacak bir yanı yok.

Bizim bi arkadaşada GTX 740 ile tüm oyunları çok çok rahat oynarsın diyordu. 740 ile 760 arasında da hiç fark yokmuş Evkur'un elemanı.
O elemanlar sattıkları her üründen prim alıyorlar kardeşim. Onların gözünde sen paranı verecek bir enayisin sadece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı