CASPER CD TKI-4770A Sistem Upgrade Önerisi

+80 Sertifikalı ve 500W uygunmudur ?

Dosya Ekleri

• Image Emin.png
    Image Emin.png
    94 KB · Görüntüleme: 87
Evet, uygundur. Fakat Corsair VS serisi bir güç kaynağı alabilirsin. Tauro serisi hakkında iyi şeyler okumamistim.

Ama zaten +80 sertifikasi var yani gayet kaliteli ekteki PSU da alınabilir.

Her zaman yeni parça almıyorum, bari almışken iyisini alayım o zaman. Ekteki daha iyi sanırım.

Dosya Ekleri

• Image Emin.png
    Image Emin.png
    58,9 KB · Görüntüleme: 207
psu ve ekran kartı öneriyorum. Daha çok sıkıntı yaşadığın noktalar bu ikisidir.Yani yeni ekran kartı aldığında otomatikmen power supply de yetersiz kalacaktır.Onuda alman gerek. Önerim çok bütçen yoksa en düşük
Asus R7 360 O.C. Edition GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Ki gta 5 60 fps felan onu unut bence onun için ekran kartına baya yüklü bir yatırım yapman gerek. Bu onu açar ancak düşük grafiklerde (baya bi hemde) oynarsın. Ha bütçem çok çok iyi diyorsanda power supply da 600 W alacam diyorsan en kalitelisinden

Sapphire R9 380 NITRO GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
şu ve bunun üst seviyeleri ile daha rahat oynarsın

VS 550 işinizi cok iyi görür. Ekran karti icin kalan bütçeniz nedir ?

500Tl civarinda ise R7 370 alınabilir.

Tavsiyen için sağol ama MSI R7 370 modeli bana güzel göründü. Şimdi en baştan başlamak gerekirse ekte görünen parçalar ve işlemci birbiriyle uyumlumudur ve bu sistem için hem işlemciye hem ekran kartına uyan ucuz bir anakart ne olabilir?

Şuan tek eksik anakart öyle değil mi ?

Dosya Ekleri

• Image Emin.png
    Image Emin.png
    20,1 KB · Görüntüleme: 80
Sapphire Nitro modelini neden beğenmediniz ? Kırmızı ejder yok diye mi ? Anakart konusunda fikrim yok daha dogrusu 4. nesil anakart bilmiyorum ve bakamiyorum mobil olduğumdan. Forumdaki diğer konulara bakabilirsiniz veya buraya başka arkadaşlar yardıma geleceklerdir.

Sapphire Nitro 2G modeli hakkında youtubede Türkçe bir bilgi bulamadım. En başta yazdığım gibi çok anlamıyorum bu işlerden. MSI bildiğim bi firma olduğu için oraya yöneldim. Kasanın içinde duran bi parça benim için. Kırmızı ejder konusu da güldürdü açıkçası. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı