CASPER CD TKI-4770A Sistem Upgrade Önerisi

Ben Sapphire yi AMD nin baş tacı olarak görüyorum. Yabancı kaynaklara bakarsan Nitro serisinin cok basarili oldugunu goreceksin. Forumda da cogu kisi Nitro serisinden memnun. Kirmizi ejderi olmasada alinabilir.:LOL: Aslinda hangisi ucuz ise onu alin. Cok fark yok ise begendinizi alin. Sıkıntı yasamazsiniz.

Samsung 850 EVO ile 750 EVO arasında çokta fark yok, bu nedenle diğer parçaları yükseltebilmek için Samsung 120GB 750 EVO almanız daha iyi olacaktır. Aldığınız zaman işletim ve programları buraya kurarsınız, geri kalan dosyaları ise HDD'de depolarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Beratttss artık hangisi içime sinerse alıcam tavsiyelerin için teşekkürler.

SSD' ye sadece işletim sistemi ve programları kurucaksam 250GB almak anlamsız gibi geldi şuan. Yarı fiyatına 120GB bulunuyor. 250GB almanın ekstra bi faydası dokunur mu ?

Samsung 850 EVO ile 750 EVO arasında çokta fark yok, bu nedenle diğer parçaları yükseltebilmek için Samsung 120GB 750 EVO almanız daha iyi olacaktır. Aldığınız zaman işletim ve programları buraya kurarsınız, geri kalan dosyaları ise HDD'de depolarsınız.

Evet gayet mantıklı. Ama garanti suresi daha uzun 850 evo da.

Eger oyun yüklerim derseniz o zaman 250gb alın. İsletim sistemi ve programlar icin 120gb fazla bile.

100TL ekran kartına ekleyip Gtx 960 alabilirsin ya da baska parca güncelleştirbilirsin. Bana R7 370 yeter dersen 100TL anakart butcene eklersin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı