Casper CD.VTI4570C Bilgisayar Alınır mı?

Çok teşekkürler. Sanırım 1600 civarı bir paraya, isteklerime uygun bir bilgisayar toplayabiliyorum. Peki, yakın özelliklere sahip bir laptop düşünsem tahmini ne kadar öderim?

Yani masaüstüyle devam diyorsunuz :) Vatan Computer'ın, Yazıcıoğlu'ndaki hanlar gibi parça sattığını bilmiyordum açıkçası. O zaman ben buradan parçaların siparişini verdikten sonra, herhangi bir bilgisayarcıda, cüzi bir ücret karşılığında bir kasa haline getirttirebilirim galiba.

Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.

Hayır, öyle yapmayın. İki seçeneğiniz var.

1- İnternetten sipariş edebilirsiniz. Parçalar geldiğinde, faturanız ile birlikte en yakın Vatan bilgisayar şubesine gidip, eğer ücret isterlerse cüzi bir miktar karşılığında faturanızı gösterip yaptırabilirsiniz.

2- Alacağınız parçaları bir kağıda yazıp, en yakın Vatan bilgisayar şubesine gidin. Onlar size parçaları getirdikten sonra, ödemeye geçin. Ödeme bittikten sonra montajı onlar yapacaktır.

Herhangi birine montaj yaptırmaya gerek yok. İsterseniz Vatan'da yaptırın, isterseniz Technopat YouTube kanalındaki sistem montaj videolarını izleyerek yapın. Çok kolay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı