Casper CD.VTI4770A bilgisayar alınır mı ?

lordoski

Hectopat
Meraba arkadaşlar öncelikle. Bayadır takip etmekteyim fakat bi kere de ben yardım isteyeyim dedim :)
Biliyorum hazır pc alma diceksinizi ama öncelikle belirteyim INTEL CORE İ7 4770 3.4 GHZ 8 GB DDR3 1 TB HDD 2 GB NVIDIA GT630 WIN 8 - Vatan Bilgisayar bu bilgisayarı alıcam ondan sonra bi 2 3 ay sonra ekran kartını gtx 770 veya 2gb 256 bit olan bi ekran kartı alıcam. Sizce böylemi yapayım yoksa direk 2000 TL'ye sistem mi topluyayım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle direk pc topla çünkü içindeki güç kaynağını bilmiyorsun vb...
Birde casper 9999999999999 km uzağında dur.

Saçma sapan, uzak durulması gereken bir konfigürasyon. 4770 işlemciye GT 630 koymuşlar. Adam kazıklıyorlar resmen. Sen buna ha diye GTX 770 takamazsın. PSU değiştirmen gerek en başta. Kesinlikle uzak dur.

Ne zaman alacaksın bilgisayarı ?

Hepiniz haklısınız zaten bende biliyorum bu işlemci iyi diyeydi sadece. Cidden sağolun psu olayında filan. Recep hocam ben bilgisayarı bu hafta sonu almayı planlıyorum fakat dolar düşücek diyolar bende aradayım dolar düşücekse 2 3 ay bekleyebilirim. Ama aynı kalırsa haftaya alıcam şuan araştırmaya devam ediyorum siz ne dersiniz ?

Hepiniz haklısınız zaten bende biliyorum bu işlemci iyi diyeydi sadece. Cidden sağolun psu olayında filan. Recep hocam ben bilgisayarı bu hafta sonu almayı planlıyorum fakat dolar düşücek diyolar bende aradayım dolar düşücekse 2 3 ay bekleyebilirim. Ama aynı kalırsa haftaya alıcam şuan araştırmaya devam ediyorum siz ne dersiniz ?

Oyun oynamak için alacaksan sakın alma şu bilgisayarı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı