Casper CD.VTI4770A iyi mi ?

Aradaki uçurum çok fazla :) Vatanbilgisayar çok kötü yapmış keşke almadan önce konu açsaydın, geçmiş olsun.

Kardeşim aldıysan geçmiş olsun ben casper'daki mantığı anlamıyorum 800 liralık işlemci koyup 140 liralık ekran kartı koyuyolar ? Güya bilmeyenlere i7 çok iyi diyip kandıracaklar bu paraya çok daha iyi sistem toplanır.

Eğer iade imkanı varsa iade edip paranızla sistem toplayın. 1600 liralık pc önerisi diye konu açarsanız herkes yardımcı olacaktır. Bir de o vatan çalışanını dövmek gerek. İnsanları kandırmakda neymiş.

Bu herkesin Casper çekiştirmesinden bıktım usandım.
Bak kardeşim işlemcin iyi.
Grafik kartın benimki ile aynı ama benimki mobil kart. (Çünkü laptop kullanıyorum.) Birde zaten paylaşımsızsa yemede yanında yat. :D
Zaten birşey söyleyeyim;
Bilgisayar üzerinde herşey işlmeci, grafik kartı ve ram de biter. Bunlardan biri 4/3 lük se yani şimdi iade ile mi uğraşacaksın.
Her zaman hayatta 4/4 lük olamazsın ve onuda iade ettirtme elindeki ile GTA 4 ü sorunsuz oynarsın. GTA5 ise belki kasabilir.

Bu herkesin Casper çekiştirmesinden bıktım usandım.
Bak kardeşim işlemcin iyi.
Grafik kartın benimki ile aynı ama benimki mobil kart. (Çünkü laptop kullanıyorum.) Birde zaten paylaşımsızsa yemede yanında yat. :D
Zaten birşey söyleyeyim;
Bilgisayar üzerinde herşey işlmeci, grafik kartı ve ram de biter. Bunlardan biri 4/3 lük se yani şimdi iade ile mi uğraşacaksın.
Her zaman hayatta 4/4 lük olamazsın ve onuda iade ettirtme elindeki ile GTA 4 ü sorunsuz oynarsın. GTA5 ise belki kasabilir.
GT 630M ile Mario'yu Full HD mi oynuyorsun? Darılma ama ekran kartları hakkında daha öğrenmen gereken çok şey var.

@Silinen üye "Casper pişmanlıktır!" demekten çekinmem, hatta kimse çekinmez. İstediğin kadar savunabilirsin Casper denen çöp markayı. ;) İleride bu arkadaşın yaşayacağı sorunlara sen kefil olabilirsin. Yeni kasa falan alırsınız birlikte Casper bayisine gidip. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı