Casper CD.VTI4770A PC Alınır mı?

Warrior.TR

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum. Bilgisayarı oyun amaçlı alıyorum fazla da bütçem yok monitörle birlikte maksimum 2000 TL verebilirim. Düşündüğüm bilgisayar bu:

Casper İntel Core i7 4770 3.4 Ghz 8 Gb Ddr3 1 Tb Hdd 2 Gb Nvidia Gt630 Win 8 - Vatan Bilgisayar

Bu bilgisayarın oyun performansı nasıl olur? Bilgisayar hakkındaki görüşleriniz neler? Fiyatına göre iyi bir bilgisayar bence. Ya da 2000 TL için önerebileceğiniz bir bilgisayar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş hangi özelliği berbat ötesi açıklarsan sevinirim.Bu arada toplama bilgisayara pek sıcak bakmıyorum.
O bilgisayarın ekran kartı Video Ekran Kartı. Oyun oynamak imkansız. Testlerine bakabilirsiniz. Her oyunu lowda oynarsınız. Ancak o fiyata düzeceğimiz sistem ile her oyunu ultrada oynarsınız.

Tabi açıklarım, içindeki İ74770 ve 8 gb ram iyi ama anakart, psu, ekran kartı beş para etmez.
Ekran kartı oyunun canı ve oyun için daha yüksek maliyyetli ekran kartı lazım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı