Casper CHY Satın Aldım

Once bunu okudum daha sonra ekran kartına baktım ve yine bir GB kurbanı olduğunu gördüm ne yazıkki.
hocam şu ekran kartından çektiğimi bir bilsen anlatamam yani 1gb paylaşımsız 2 gb paylaşımlı ne demek oluyor paylaşımlı ne olur yani ?

Adam dost kazığı yapmış. Geçmiş olsun.
Neden dolayı böyle dedin özellikten dolayı mı yoksa markadan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba alırken size ram'ini abartmıştır kesin. O ekran kartı ile oyunları oynaman acaip zor olacak şimdiden kolay gelsin.

Markadan dolayı hem de o ekran kartı TV bağlayıp oynarsan kasa kasa zor oynarsın. Hatta açmayabilir. Ne de olsa GTA5'in sistem gereksinimlerini bilmiyorum. Ama açmayacağı kesin. Çünkü o aldığınız fiyata biraz daha iyi bilgisayar toplanabilirdi. Hatta konu açsaydınız daha iyi laptop önerebilirdi yetkili arkadaşlar. Bu arada hayırlı olsun. Ekran kartını ve laptopu görünce sizin için endişe ve kuşku içine düştüm.

Teşekkür ederim, arkadaşlar sürekli casper alma diyor ancak anlaşmalı olduğunu düşündüm yani artık herkes bu kadar alma demesini çözemedim açıkcası yanlış anlaşılmasın ama orada denedim çok iyiydi yani.
Nedenini hemen söyleyeyim. Soğutması kötü olması, yetkili ve bilgili servis ve teknik elemanları olmaması, iyi bir bilgisayar üretememeleri, insanları kandırmaya ve kazıklamaya çalışmaları nedeniyle sevilmeyen bir firma.

Tamamen hata yapmışsınız geri iade isteyin verdiğini paraya daha iyisini alabilirsiniz.
taksitle olduğu için en iyisi buydu bir tane vardı minibook gibi o da bana uymaz yani internete hızlı girmez mi mesela watch dogs oynanmaz mı ?
Bir de ekran kartını yazdığımda diğer farklı yerlerde hep iyi yorumlar okudum bazıları dışında mesela Full HD yüksek ayarlarda yine akıcılıktan hiç bir şey kaybetmedi, şu an çok memnunum bin liralık laptopta bu performans çok bile.

Nedenini hemen söyleyim. Soğutması kötü olması, yetkili ve bilgili servis ve teknik elemanları olmaması, iyi bir bilgisayar üretememeleri, insanları kandırmaya ve kazıklamaya çalışmaları nedeniyle sevilimeyen bir firma.
Ama hocam soğutma alacam zaten sorun olmaz, sonuçta taksitle watch dogsu oynayamaz mıyım peki bunda ?

Zaten benim oyun oynayacak vaktim yok yani bakmayın öyle oynayacam diyorum ama vakit olursa sabahtan akşama kadar intertteyim internet konusunda veya normal kullanırken kasma olur mu peki?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı