Casper CHY Satın Aldım

Hayirli olsun. :)
Ayrica kotu yorum yapacak arkadaslar, Serhan'in eski konusuna goz atsin. Alacagi yerde maalesef ki en iyisi bu idi, daha dogrusu tek marka bu idi. Diger magazalarda da bir suru sorun cikacagi icin mecburi olarak aldi. Alip, isinden olmasin diye onerdik. Gule gule kullan. :)

İlgili konu: i5-3317U Laptop GTA 4'te Kasar mı? | Technopat Sosyal

Forumdan hangi arkadaş Casper önerdi ?
Ben onerdim, bir sorun mu var? Arkadasin eski konusuna goz atin, sonra yorum yapin. Tek secenegi bu idi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun diye diye çocuğun hevesini kıracağınıza, hayırlı olsun deyin. Sonuçta almış artık, güle güle oynasın. Hayırlı olsun kardeşim.

İlk olarak neden böyle dediniz anlamadım? Casper aldım almadan önce kasar dediler battlefield oyunu dalan hiç kasma yapmadı çok şükür, mağazadan indirdiklerim olsun bilgisayarın hızı olsun çok iyi, ısınma hiç yok iyikide almışım Maşallah Allah Nazardan Saklasın Amin.
İleride ne demek istediğimi anlarsınız. Hevesinizi kırmak gibi olmasın ama.

Bu ekran kartıyla gta 4 oynadın mı hiç? (full ayarlarda).
denemedim internet akk yi geçmesin diye ama deneyeceğim şu an battle field 3 asphalt 8 falan oynadım zaten pyun oynucak vakit zor buluyorum.

Hayirli olsun. :)
Ayrica kotu yorum yapacak arkadaslar, Serhan'in eski konusuna goz atsin. Alacagi yerde maalesef ki en iyisi bu idi, daha dogrusu tek marka bu idi. Diger magazalarda da bir suru sorun cikacagi icin mecburi olarak aldi. Alip, isinden olmasin diye onerdik. Gule gule kullan. :)

İlgili konu: i5-3317U Laptop GTA 4'te Kasar mı? | Technopat Sosyal

Ben onerdim, bir sorun mu var? Arkadasin eski konusuna goz atin, sonra yorum yapin. Tek secenegi bu idi.

Yapacak bir şey yok hayırlı olsun o zaman. En azından arkadaşa yardımcı olmuşsun.

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende de CASPER CKY 3210-8n45v-F modeli var 1 buçuk senedir sorunsuz kullanıyorum ;)

Geçmiş olsun diye diye çocuğun hevesini kıracağınıza, hayırlı olsun deyin. Sonuçta almış artık, güle güle oynasın. Hayırlı olsun kardeşim.
Teşekkütler.

Konuyu yeni gördüm aynı pc den bende almıştım zamanında farcry 3 Full ayarda farcry 4 High ayarla rahat oynadım bilgisayar okadarda kötü değil gta 5 hd orta ayarlarda 30 fps alarak oynadım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı