Casper CKY 3230-8N45V-F Almalı Mıyım?

Apu sistem alcaksan masaüstü sistem dizmen lazım. Laptop alcaksan Asus N550 serisini al En azından hem günlük hemde oyun için çok iyi bir Laptop.

2300 TL ye APU önerilmez.

Dademin biri APU sistemli bir laptop gösterdi ben ondan dedim.:) Bütçesi o kadarsa. APU niye alsın o zaman. Zaten N550 önerdim ben.

@Serhan ''Accelerated Processing Unit'' Demek "Hizlandirilmis islem unitesi" anlamina geliyor. APU'lar yüksek grafik performansı bekleyen kullanıcıların beklentilerini karşılamasa da orta seviye işler için (oyunlar dahil) fazlasıyla tatmin edici bir performans sunmasıdır.;)

Bugün bunun ilk taksitini veriyor satın alabilirim ne dersiniz yarın alıyım mı sizce ya gta 4 orta ayarda açsın yeter yani kasmasın istiyorum bıktım artık 14 yıllık pcden bir de windows 8 diyor ama ben 8.1 istiyorum onu nasıl yapacam ayarlardan güncellememi yapacam?
http://www.ozsanal.com.tr/urun_detay.php?id=502

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiye etmem Casper zaten hem masaüstünde sorunlu bir laptop, hemde dizüstünde. Yani alcaksanız biraz daha iyi bir şey düşünün. Birde i3 işlemcili bir laptop iyi olmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı