Casper CN KSD-4210A Alınır mı?

Play(GGE)

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, size bir sorum olacaktı. Ben 6 yıldır Casper TW8 kullanıyorum. Daha doğrusu ablamdan kaldı bana. Ablam ''bu bilgisayar çok kötü, keşke almasaydım'' diyordu. Ben bi ayar çektim, antivirüs format vs. laptop fıstık gibi oldu ve sevdiğim oyunların bir kısmını rahatlıkla oynatmayı başardı. Bu olaydan sonra Casper'a güvenim çok fazla oldu ve şimdi şu linkteki Casper'ı alacağım. Ne dersiniz? İyi midir? Ben bilgisayarı temiz kullanırım, öyle tanımadığım her şeye tıklamam. Eset nod 32 antivirüsümü bilgisayarımdan eksik etmem. Sizce benim için iyi bir seçenek midir? GTA 5, Crew, Grid 2 ve Grid autosport gibi günümüzün oyunlarını lowda rahatça kaldırır mı? :) Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. :)

Casper CN.KSD-4210A Intel Core i5-4210M / 8 GB RAM / 1 TB HDD / 2 GB GT840 / Metal Kasa Notebook - kliksa.com

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı