Casper E600 alınır mı?

Bende Excalibur E750 var seninkinin bir üstü. İnan ki adamlar tam bir F/P bilgisayarı çıkarmışlar ben bu özelliklerde daha düşük göremedim. En ufak sorun çıkarmadı daha PC maşallah diyelim :D. Sürekli durmadan oyun oynuyorum bende. Tasarım olarak da güzel PC yapmışlar geceleri güzel renkli oluyor. Bir de ömür boyu performans garantisi veriyor adamlar. Bu da işin ekstrası tabii.

Bende Excalibur E750 var seninkinin bir üstü. İnan ki adamlar tam bir F/P bilgisayarı çıkarmışlar ben bu özelliklerde daha düşük göremedim. En ufak sorun çıkarmadı daha PC maşallah diyelim :D. Sürekli durmadan oyun oynuyorum bende. Tasarım olarak da güzel PC yapmışlar geceleri güzel renkli oluyor. Bir de ömür boyu performans garantisi veriyor adamlar. Bu da işin ekstrası tabii.

Merhaba, E600 almadım fakat RTX 2060 ekran kartıda işimi fazlası ile görüyor. Hem bütçeyi zorlamadım. Zaten taksit ile alacaktım, gönül isterdi ki E600 alalım, sanırım RX 6600 XT ekran kartına hiç sahip olamayacağım. Fakat 7600 serisi gelirse o zamana kadar RTX 2060 beni götürür diye düşünüyorum. Sizin adınıza sevindim iyi ve faydalı günlerde kullanırsınız bir sorun olmadan inşallah.

Geri
Yukarı