Casper Excalibur alınır mı?

Hocam MSI kullandınız mı hiç?

Malzeme kalitesi açısından Excalibur çok önerilmiyor, daha çok MSI öneriliyor ondan sordum.
Hocam şöyle söyleyeyim. Kesinlikle malzeme kalitesi açısından kafanızda soru işareti olmasın. Hatta G911 serisini bulabildiğiniz bir tekno marketten inceleyin ve benzer fiyattaki rakiplerini inceleyin ne demek istediğimi anlarsınız. İlk defa Casper alan birisi olarak malzeme kalitesi beni en çok şaşırtan şeydi. Tabi söylediklerim sadece G911 serisi için geçerlidir diğer serileri bilmiyorum.

Kullandınız mı ezbere mi diyorsunuz hocam? Özellikleri bakımından felaket bir cihaz.
Kasası da üzmez umarım.

Eskiden bilgisayarcıydım Göztepe de 2 yıl falan oldu çıkalı. Hee 3-4 günde bir menteşesi kırılmış Casper laptop geliyordu

Özellikleri çok iyi, aynı donanımlı diğer laptoplar 40k civarı.
Beni tek korkuta Casper'ın kasa kalitesi, ısınma sorunu.
Kısacası pişman eder mi aldığıma?

Hocam 25K'ya Excalibur alırsanız sorun çıkartır. Hemen hemen ayni modeller oluyor o fiyata 30 k ve üzerine de Excalibur almak hiç mantıklı değil. HP Victus falan tavsiye ederim. MSI falan belki pahalı olabilir.

Hocam 25K'ya Excalibur alırsanız sorun çıkartır. Hemen hemen ayni modeller oluyor o fiyata 30 k ve üzerine de Excalibur almak hiç mantıklı değil. HP Victus falan tavsiye ederim. MSI falan belki pahalı olabilir.

Ne gibi bir sorun çıkartacak hocam, hemen hemen aynı oluyor dediğiniz cihaz daha 2022 civarında çıktı. Bu kadar yeni bir model nasıl diğerleri ile aynı olabilir?

Hocam aynı özellikteki diğer cihazlar 40k civarından başlıyor. Bütçe olsa zaten düşünmeden MSI, ASUS alırım. Tekrar kontrol ettim ROG STRIX 49-50K civarında.

Siz söylemeden ben söyliyeyim, deneyiminiz yok varsa da G770 cihazını kullandınız.

Siz söylemeden ben söyleyeyim, deneyiminiz yok varsa da G770 cihazını kullandınız.

Bu arkadaş attığım linkteki cihazı almış bakalım ne diyecek cihaz hakkında.

Bu arkadaş attığım linkteki cihazı almış bakalım ne diyecek cihaz hakkında.
O zamanlar cihazı savunmamıştım ondan çok linç yemiş gene Casper.

Yeni konular

Geri
Yukarı