Casper Excalibur E27QHD-G 27" 1 ms 144 Hz 2K QHD LED monitör alınır mı?

Bütçe
3000-4000 TL

Yusuf Furkan BAL

Hectopat
Yer
Yozgat/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Monitör
Casper Excalibur E27QHD-G 27" 1 MS 144 Hz 2K QHD LED
Rekabetçi oyunlar için kullanacağım genellikle, 2K 144 olmasından çok 1920x1080'de 240Hz vermesinden kaynaklı olarak alıyorum, genel olarak 1080P'de 240Hz'de kullanacağım ve dediğim gibi rekabetçi oyunlarda kullanacağım için TN panel olması pek sorun değil benim için.

2K olmasından kaynaklı hikaye oyunlarında 2K'ya geçip daha yüksek kalitede oynama imkanım da olacak.

3000-4000 aralığında önerebileceğiniz 240Hz monitör varsa önerilerinizi bekliyorum. (4000TL üstüne çıkamam)

Monitör: Casper Excalibur E27QHD-G 27"

Rekabetçi oyunlar için kullanacağım genellikle, 2K 144 olmasından çok 1920x1080'de 240Hz vermesinden kaynaklı olarak alıyorum, genel olarak 1080P'de 240Hz'de kullanacağım ve dediğim gibi rekabetçi oyunlarda kullanacağım için TN panel olması pek sorun değil benim için.

2K olmasından kaynaklı hikaye oyunlarında 2K'ya geçip daha yüksek kalitede oynama imkanım da olacak.

3000-4000 aralığında önerebileceğiniz 240Hz monitör varsa önerilerinizi bekliyorum. (4000TL üstüne çıkamam)

Monitör: Casper Excalibur E27QHD-G 27"
Forumda Casper pek önerilmesede ben seviyorum firmayı. Bence alınabilir bir ürün TN panel sıkıntı değilse. Ama attığınız linkteki teşhir ürünü. Ona dikkat edin. Açıklamasında yazmış satıcı.

Forumda Casper pek önerilmesede ben seviyorum firmayı. Bence alınabilir bir ürün TN panel sıkıntı değilse. Ama attığınız linkteki teşhir ürünü. Ona dikkat edin. Açıklamasında yazmış satıcı.
Evet teşhir ürünü olduğunu fark ettim, uyardığınız için teşkkür ederim. Varsa başka önerebileceğiniz model bu fiyat aralığında, tek bir monitöre bağlı kalmaktansa seçenekleri değerlendirmek isterim.

G-Sync ile kullanabilirmiyim bu monitörü, ayrıca 1080p'ye geçtiğimde 240hz verirmi acaba?

G-Sync ile kullanılabiliyormuş ancak Gosting olduğunu söyleyenler var, değerlendireceğim. 240hz olabiliceği konusunda araştırıyorum halen, bir bilginiz varsa verebilirmisiniz 240hz olup olmaması açısından.

@Hawkesby Atmış olduğunuz monitörü araştırdım, kullanım klavuzunda 240hz'e çıkamıyor malesef.
Atmış olduğunuz ViewSonic monitör için verilen bilgiler.
Ekran Alıntısı.PNG

Casper için verilmiş olan bilgiler.
Ekran Alıntısı.PNG

Monitör 240hz olabilmesinden kaynaklı olarak alıcağım, ki bunu belirtmiştim zaten.

Excalibur User Manual Sayfa 13
ViewSonic User Manual Sayfa 26

Son düzenleme:

Geri
Yukarı