Casper Excalibur E27QHD-G 27" alınır mı?

Tam bütçe verir misin? Bir de kullanım alanları hakkında detaylı bilgi istiyorum. Mesela oyun için ise hangi oyunlar?

5.5K'yı çok geçmemesi gerek hafif geçebilir ama çok değil. Genelde hikaye oyunları oynayacağım: Red Dead Redemption 2, The Witcher 3, Shadow of the Tomb Raider, Assassin's Creed Valhalla... Online oyunlardansa sık oynadıklarım: CS:GO, Valorant, Rocket League, leage of Legends.

Bu monitörü buldum da alınır mı sizce?

5.5K'yı çok geçmemesi gerek hafif geçebilir ama çok değil. Genelde hikaye oyunları oynayacağım: Red Dead Redemption 2, The Witcher 3, Shadow of the Tomb Raider, Assassin's Creed Valhalla... Online oyunlardansa sık oynadıklarım: CS:GO, Valorant, Rocket League, leage of Legends.
O halde size şunu öneririm:

Eğer bu fiyata çıkamazsan şunu öneririm:
24G2ZU modelinden tek eksiği yükseklik ayarı, swivel ve pivot olmaması yani ergonomiden kısılmış versiyonu. Bir de hoparlör yok.

Eğer benim için ergonomi önemli ama 24G2ZU alacak bütçeyi çıkartamam dersen:

Bana sorarsan çok zorlamana gerek yok çünkü zaten genelde hikayeli oyunlar oynayacaksın. 24G2SPU al. Paran cebinde kalmış olur.

Son düzenleme:
AOC 24G2SPU/BK Monitör öneriyorum.
2K alamadığınız için 1080p bakmanız gerekiyor.
MSI Optix MAG245R2 23.8'' 170Hz 1MS(MPRT) FreeSync PREMIUM OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (mağazadan alma durumunu olursa değerlendirin)
24 inç modeli öneri potamızda Acer Nitro XV272Sbmiiprx Monitör belki 37 inç modeli dikkatini çekebilir.

Gerisi bütçeyi aşıyor. Ara bütçede monitör kıtlığı var. Çok fazla önerisi sunup bulandırmak istemiyorum.

Hepinize teşekkür ederim önerileriniz için. 24G2SPU alacağım muhtemelen.

Son bir sorum var. Ghosting veya ölü pixel gibi sorunlar olmaz değil mi bu monitörde?

Son düzenleme:
Son bir sorum var. Ghosting veya ölü pixel gibi sorunlar olmaz değil mi bu monitörde?
İkisi de şans işi. Ölü piksel kesinlikle şans işi. Ghosting de normalde hiç olmayacak monitörlerde bile olabiliyor. Bir de kronik ghosting sorunlu monitörler var orası ayrı.

Geri
Yukarı