Casper Excalibur g770.9300-B5H0X nasıl?

Stskeep

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Linkteki ürünü almayı düşünüyorum. 7800 TL gibi bir fiyatı var. Bu bütçe de bu cihaz uygun mu? Mümkünse kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar.

Linkteki ürünü almayı düşünüyorum. 7800 TL gibi bir fiyatı var. Bu bütçe de bu cihaz uygun mu? Mümkünse kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.
Bu fiyat bandında en iyisi denebilir.

Hocam klavyenin olduğu yüz alüminyum, kalan kısımlar sert plastik. Cihaz serin çalışıyor sadece numpadin altında ramler olduğu için ufaktan oralar ısınıyor. Çok fazla oyun oynamadım ancak oynadığım oyunlarda da serin çalıştığını söyleyebilirim. Forumda incelemesini yapan arkadaşlar olmuş. Kendim de 8GB ram 500GB NVMe SSd'li versiyonu var. Alırsanız Casper'ın sitesinde destek kısmına indikten sonra aşağıda, 4. adımdan "Excalibur Dizüstü" ardından "G770" modelini seçerek driverları indirebilirsiniz, ekran kartı için Nvidia'yı ziyaret etmeniz daha iyi olur ancak Control Center'ı mutlaka indirin, güç modunu, klavyenin rengini değiştirmeyi oradan yapabilirsiniz.

Dipnot: Almadan önce satıcı ile iletişime geçip ramleri tek slot mu çift slot mu gönderiyor sorun isterseniz. Bir arkadaşa 32GB rami tek slot olarak yollamışlar.

Son düzenleme:
Bir karar değişikliği üzerine Monster Abra A7 V12.1 sipariş etmiş bulunmaktayım. 8 GB Ram takviyesi ile 8500 TL gibi bir rakama aldık.

Yeni konular

Geri
Yukarı