Casper Excalibur G770.9300-BUH0X fiyatına göre nasıl?

Satıcı güvenilir fakat Casper önerilmez maalesef. Çok bir şey bekleme.

Bütçeni zorlayabildiğin kadar zorla bence.

Kullanıyorum memnunun 16 GB RAM'li olan cihazım alabilirsiniz önermeyenlerin tek nedeni ısınıyor demeleri cihaz aslında ısınmıyor bilinmeyen hata yüzünden ısınıyor.

Benim sorunum laptopta değil satıcıda. Saticiya guvenebilir miyim diye sormuştum çünkü fiyat çok ucuz olduğu için işkillendim.

Bir de işlemci ve ekran kartı sıcaklığı en fazla ne kadar oluyor?

bilinmeyen hata yüzünden ısınıyor.
Bilinmeyen bir hata yüzünden ısınıyor ne demek peki hocam? Bu cihazlar mühendisler eşliğinde yapılmıyor mu? İşleri bu "bilinmeyen" hataları çözüp ortaya parasına değecek bir ürün koymak olmalı. Konu sahibi parasını sorunlu ürünlere yatırmaktansa bunlardan çok pahalı olmayıp da sorunsuz olan ürünlere yönelmesi tavsiyemdir.

Benim sorunum laptopta değil satıcıda. Saticiya guvenebilir miyim diye sormuştum çünkü fiyat çok ucuz olduğu için işkillendim.

Bir de işlemci ve ekran kartı sıcaklığı en fazla ne kadar oluyor?

İşlemci yük altınma moddan moda değişiyor oyun modu normal mod ve Ultra performans modu var bu değerlerde cihazda High performansta Max GPU 72 CPU ise 82 oluyor Gaming modda 68 derece işlemci 78 derece text modu (normal mod) ise GPU 64 CPU ise 74 derece bunlar yük altındaki veriler.
Yok

Her laptop ısınır hocam, sizinki de boşta 20 derece görüyorum diyenler gibi olmasın😅.
Acer AN515-44-R3VA (NH.Q9GEY.003) Notebook sizi üzmez bunu alın.

Boşta 35 derece falan ekran kartı 30 derece CPU 40 bazen Google falan açınca.
Bilinmeyen bir hata yüzünden ısınıyor ne demek peki hocam? Bu cihazlar mühendisler eşliğinde yapılmıyor mu? İşleri bu "bilinmeyen" hataları çözüp ortaya parasına değecek bir ürün koymak olmalı. Konu sahibi parasını sorunlu ürünlere yatırmaktansa bunlardan çok pahalı olmayıp da sorunsuz olan ürünlere yönelmesi tavsiyemdir.

Sorunsuz ürün derken? Kullanıcı hatası aslında bir nevi.

Yeni konular

Geri
Yukarı