Casper G770.9300-8EH0F nasıldır?

Bu arada Casper ile Excalibur farklı dünya sadece Casper'ın ismi var marka olarak bunuda benirtiyim.
bilgisayar sana gelince deneyimlerini ve totoğraflarını yayınlarmısın?
Aynısını Monster için de söylüyorlardı 'kardeşim'. Aldım ısınma sorunları var.

İnternet'teki testlerde 75 dereceyi gecmiyor ilk önce forumdaki mesajları oku derim. Kaç kere kaç kişi 75'i geçmediğini yazıyor, ama sen gelip direkt olarak ısınıyor diyorsun. Ya görmedin ya da bilerek yapıyorsun.

Bilgisayar sana gelince deneyimlerini ve totoğraflarını yayınlar mısın?

İnternet'teki testlerde 75 dereceyi gecmiyor ilk önce forumdaki mesajları oku derim. Kaç kere kaç kişi 75'i geçmediğini yazıyor, ama sen gelip direkt olarak ısınıyor diyorsun. Ya görmedin ya da bilerek yapıyorsun.

Kardeş cihaz kalmamış Teknosa'da getirttiriyorum ama ödemesi alında cihaz en geç salı günü gelir miş o zaman alıp inceleyip buraya koyarım sadece merakımdan açtım.

En yanlış yerde soruyorsun bu soruyu. Monster övücüsünün bol, Casper yericisinin ondan da bol olduğu bir yer. Monster bu bilgisayardan daha kalitesiz ancak görmezden geliniyor. Casper normal laptoplarda sorunlu bu doğru, ama Excalibur kullanıp da şikayetçi olan sayısı en azından gördüğüm kadarıyla gayet düşük. Casper çöp, leş, iğrenç diyenler Excalibur'u ayriyeten yorumlarsa sevinirim. Ben de araştırıyorum ancak bu bilgi kirliliğinde objektif yorum bulmak çok zor oluyor. Bence bilgisayardan memnun kalırsın, yorumlarını da tekrar buraya yazarsan sevinirim.

Kardeşim aynısını aldım hatta Teknosa'dan sıfır aldım. Yanında bir de 1 senelik kaskosunu yaptırdım. Isınma sorunu evet var. Daha bir sıkıntısını göremedim. Tek eksiği 480GB SSD'si yanına ek olarak servisinde taktırmayı düşünüyorum. Bu piyasada kendi bütçeme göre alabileceğim en uygun fiyat performans bilgisayarıdır kendileri.

Geri
Yukarı