Casper Excalibur G770 alınır mı?

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Linkteki laptop sizce nasıl? Abim için bir laptop alacağız. Çok fazla oyun oynayan biri değil ama normal ofis laptoplarının fiyatları çok artınca performanslı bir PC alalım diye düşündüm. Excaliburlar nasıldır? Özellikle kullananlar varsa yorumlarını belirtmeleri harika olur 👍🏻

RAM sıkıntı hocam artık en az 16 GB istiyor oyunlar 15 bin TL 8 GB RAM için çok uçuk bir fiyat ben almanızı tavsiye etmiyorum.

Onun yerine bunu öneririm.

Ben 2021 Eylül'de 11₺ ye Teknosa'da aldım. Tavsiye etmiyorum. Adam zaten bana 60 Hz vermiş. Onun fiyatında daha iyilerini al bence.

Ben 2021 Eylül'de 11₺ ye Teknosa'da aldım. Tavsiye etmiyorum. Adam zaten bana 60 Hz vermiş. Onun fiyatında daha iyilerini al bence.
Adam 60 hz vermişten kastınız ne kasayı söküp hz leri mi çalmış acaba?

RAM sıkıntı hocam artık en az 16 GB istiyor oyunlar 15 bin TL 8 GB RAM için çok uçuk bir fiyat ben almanızı tavsiye etmiyorum.
Hocam sanırım okumuyorsunuz ne yazdığımı. Abim için alacağız ve oyun oynayan birisi değil. Yalnızca performans odaklı bir pc olması lazım

Onun yerine bunu öneriri
HP markasına hiç güvenemiyorum nedense. Ama fiyata göre gayet iyi duruyor pc.

Öncelikle G770 konfigrasyonuna göre alınır bence abin oyun oynamayacaksa bile ben 16 GB RAM içeren versiyonunu öneririm ayrıca G770 modelinde fan çıkaşları sıcak havayı ekrana veriyor bu da ekranın ömrünü kısaltıyor farklı modellere yönelmeni öneririm.
Edit: Bazı üretici uygulamaları yetersiz.

Geri
Yukarı