Casper Excalibur G770 alınır mı?

Bütçe
max 20k
https://www.hepsiburada.com/casper-...T?magaza=EXCALIBUR&url_src=ios-product-detail
Bu ürün alınır mı? Fiyatına göre özellikleri çok iyi duruyor, 16 GB RAM 1TB SSD, RTX 3050, i5 12450H ama Casper'a sövmeyeni de görmedim. Ben oyun oynayan birisi değilim oynayacaksam da bunlar büyük oyunlar olmayacak bu yüzden özellikle oyun açısından değil de diğer işlerim (Yazılım vs.) için bu bilgisayar bana yeterli olur mu, sorun çıkarır mı? Ve eğer bu laptopu önermiyorsanız buna denk öneride bulunabilir misiniz?
Kuzenimde bundan var. Bilgisayardan memnun, bu yılın başında almıştı.

Kuzenimde bundan var. Bilgisayardan memnun, bu yılın başında almıştı.

içime sindi gibi ram ve hafıza kısmında takılı kaldım sadece 8gb ram ve 512gb ssd yeterli olur mu olmazsa da artırılabilir mi

Kardeşim siz ateist misiniz ? Böyle Türk markasını kötülüyorsunuz. Amerika'ya bak. Herkes apple kullanıyor.Burası Türkiye ise herkes casper kullanacak.

içime sindi gibi ram ve hafıza kısmında takılı kaldım sadece 8gb ram ve 512gb ssd yeterli olur mu olmazsa da artırılabilir mi
Yeterli olmaz. Casper al daha iyi. Bunları dinleme hepsi Türkiye'nin markalarını batırmaya çalışıyor.

Kardeşim siz ateist misiniz? Böyle Türk markasını kötülüyorsunuz. Amerika'ya bak. Herkes Apple kullanıyor. Burası Türkiye ise herkes Casper kullanacak.

Yeterli olmaz. Casper al daha iyi. Bunları dinleme hepsi Türkiye'nin markalarını batırmaya çalışıyor.

Ateistlik ne alaka anlayamadım. Ateistler dine inanmayanlar değil miydi milliyetçilikle ne alakası var?

Kardeşim siz ateist misiniz ? Böyle Türk markasını kötülüyorsunuz. Amerika'ya bak. Herkes apple kullanıyor.Burası Türkiye ise herkes casper kullanacak.

Hocam ne alaka çok saçma bir düşünceye kapılmışsın

Depolama M.2 sanırım hdd yuvasına hdd alırsın. Ama hdd ile ram değişimi sadece servis yapıyor olabilir fazla bilgim yok.
evet hdd yuvasına hdd alırım da ram artılabilir mi onu bulsam alıcam

ironiyle beni yanlış yola saptırmaya mı çalışıyon ki öyle bi anlam çıkardım allah allah yoksa bu casper seviciliğin baştan beri ironi miydi

Evet HDD yuvasına HDD alırım da RAM artılabilir mi onu bulsam alacağım

İroniyle beni yanlış yola saptırmaya mı çalışıyon ki öyle bir anlam çıkardım Allah Allah yoksa bu Casper seviciliğin baştan beri ironi miydi?

Yoo ironi değil. Casper almanız taraftarıyım. Ateist misiniz kötü bir ironiydi ama onun dışında Casper almanızı öneririm.

@user999
Attığın sistemi attığın linkten satın aldım. 10 gün sonra elime ulaştı ve sisteme hiçbir şekilde işletim sistemi kuramadım (yazılımcıyım). Servise gönderdim 1 haftadır serviste. 3 haftadır söz konusu cihazı kullanamadım. W10, W11 her türlü sürümünü kurarken kuruluşta mavi ekran verdi. Destek hattıyla görüştüm seri numarasını verdim, hatayı anlattım görüntüler attım cevap vermeye bile tenezzül etmediler. Müşteri hizmetlerini aradım cihazı gönderin dediler gönderdim. Şu an hâlâ incelemede. Düşünsene 18 bin tl para verip sıfır cihaz alıyorum, donanımsal problem yüzünden 3 haftadır kullanamadım bile. Kesinlikle bulaşma bu markaya.

Geri
Yukarı