Casper Excalibur G770 alınır mı?

Fakat oyun esnasında şarj esnasında oynayın. Oyun oynarken 1 saatte bitiyor şarzı. Hem pil eskir hem sürekli şarja gitmek zorunda kalırsınız.
Oyun bilgisayarı şarjda kullanılır zaten. Şarjda kullanılmazsa performans düşüyor.

Tabletlerini aldım kullandım 2017'de hala duruyor. Lakin malzeme kalitesi kötü ve şarj portu sıkıntı yapmakta.

Boş boş fanboyluk yapmayın. Firma iğrenç. Konu sahibi bence almasın asla.

Umrumda değil ben Casper'ın fan boyu değilim evet firima berbattı aşırı hem de 160 dereceye çıkan laptopum var ekran kartı yanmıştı onunda ama o eskidendi tablettleri telefonları da berbat ona bir şey diyemem ama garanti ve laptopları na bir şey dettirtmem.
Bende dün böyle bir konu açtım çoğu kişi Casper almayın der. Bence Excalibur G770 en başarılı notebook. Yük altında sıcaklığı 75 dereceyi anca görüyor RGB ayarlanabilir klavye anti glare ekran FHD ekran Ultra iyi bir Wireless adaptör bunların hepsi bir artı. Fakat oyun esnasında şarj esnasında oynayın. Oyun oynarken 1 saatte bitiyor şarzı. Hem pil eskir hem sürekli şarja gitmek zorunda kalırsınız. Bence 1 saat oyun laptopu için çok ideal. Oyun oynamazsanız 3 4 saate varan bir pil ömrü sunmakta. Zaten Excalibur'u Toshiba ve benzer diğer markalardan ayrılan işçiler Casper'a girip Excalibur'u ortaya çıkarmışlar. Bence alınır.

Zaten şarj makinesize takılı olacak performans %50 düşer.

Umrumda değil ben Casper'ın fan boyu değilim evet firima berbattı aşırı hem de 160 dereceye çıkan laptopum var ekran kartı yanmıştı onunda ama o eskidendi tablettleri telefonları da berbat ona bir şey diyemem ama garanti ve laptopları na bir şey dettirtmem.

Üstelik ömür boyu macun ve donanım bakımı ucretsiz Excalibur'da.

160 derece mi? Hissetmediniz mi sıcaklığı en kötü yanık kokusunu. Otomatik kapanması gerekmiyor mu?

Ben fanboylar ile daha fazla tartışmak istemiyorum. Konu sahibi o zaman bu fanboyların sözünü dinlesin, gitsin alsın. Sonuçta ben neyim ki koskoca mükemmel ötesi ürünler yapan firmaya çamur atıyorum (!).

Casper'ın benim gözümde Turbox, Izoly gibi firmalardan farkı yoktur.

Konu sahibinin sorusuna gelirsem, firmanın ürünleri kötü. Cidden pişman olursunuz. Dış ve iç malzeme kalitesi çok kötü.

O laptop yerine bunları alabilirsiniz:

160 derece mi? Hissetmediniz mi sıcaklığı en kötü yanık kokusunu. Otomatik kapanması gerekmiyor mu?
Sallıyorlar hocam laptoplar kendini 95 dereceyi görünce kapatır.
Ben fanboylar ile daha fazla tartışmak istemiyorum. Konu sahibi o zaman bu fanboyların sözünü dinlesin, gitsin alsın. Sonuçta ben neyim ki koskoca mükemmel ötesi ürünler yapan firmaya çamur atıyorum (!).

Casper'ın benim gözümde Turbox, Izoly gibi firmalardan farkı yoktur.

Konu sahibinin sorusuna gelirsem, firmanın ürünleri kötü. Cidden pişman olursunuz. Dış ve iç malzeme kalitesi çok kötü.

O laptop yerine bunları alabilirsiniz:

Monster alınmaz menteşe sıkıntısı var

Yeni konular

Geri
Yukarı