Casper Excalibur G770 laptop açılmıyor

PatlatıcıZiggs

Femtopat
Daha fazla  
En son 2 gün önce açmıştım sonra şarj 10 civarında kapatmıştım şimdi açılmıyor. Şarja taktım şarj doluyor mu onu da bilmiyorum.
2 3 defa prizden çıkarıp taktım laptoptan da çıkarıp yeniden taktım hatta laptopun şarj girişini de biraz zorladım ittirmeye çalıştım biraz daha ama itilmiyor. Zorlamak istemedim yeniden tak çıkar da yapmak istemedim bir şey olur diye. Güç tuşuna basınca yanında şarj göstergesi olan ışık yanıp sönüyor.
Casper Excalibur G770.

Eğer cihazın arka kapağını açabiliyorsanız; arka tarafındaki bataryayı soketinden nazikçe çekip bir 10 dakika sonra tekrar takıp deneyebilirsiniz.

Cözdüm de hocam sana bir şey soracağım. Bilgisayarın sarjını tam sokunca açıldı kendi kendine açıldı
Önceden tam sokmadan doluyordu acaba şarj yerinde mi sıkıntı var yoksa önceden temas mı ediyordu ucuna? Şimdi de bundan korkmaya başladım 😁 Tam mı sokmak gerek şarj yerine yoksa yarım mı dediğim gibi yarım soktugumda şimdi dolmadı ama önceden doluyordu

Bilgisayarın alışkanlığına göre o iş değişiyor aslında. Acer markasında kabloyu sonuna kadar itip bir tık daha ittirip, klik sesi almadan şarj almıyor. Belki yanlış hatırlıyor olabilirsiniz ya da cihazın giriş soketinde bir tür problem var. Her koşulda çözülmesine sevindim. Çok içinize kurt düşerse ve cihaz garanti kapsamındaysa, göstermenizde fayda olacaktır.

Bilgisayarın alışkanlığına göre o iş değişiyor aslında. Acer markasında kabloyu sonuna kadar itip bir tık daha ittirip, klik sesi almadan şarj almıyor. Belki yanlış hatırlıyor olabilirsiniz ya da cihazın giriş soketinde bir tür problem var. Her koşulda çözülmesine sevindim. Çok içinize kurt düşerse ve cihaz garanti kapsamındaysa, göstermenizde fayda olacaktır.

Önceden tam sokmadan dolduğu için içime kurt düştü acaba soketi geriye mi gitti diye kurt düstü neyse ya halledeceğim teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı