Casper Excalibur G770 laptop ısınıyor

Herkese selamlar, bugün Casper Excalibur G770 Gaming laptopu satın aldım almadan önce testlerini izlediğimde maksimum ısısı 75 dereceyi görüyordu ancak ben denediğimde Valorant'ta orta ayarlarda 200FPS ve maksimum 87 (ortalama 75-80 arası) derece ısı verdi. Arkadaşlarım normal dese de bana pek normal gelmedi. Acaba bir sorun mu var?

Sende bir sorun var bende aynı modeli aldım 80'lerde 70'lerde geziyor arada sırada 50'ye düşüyor. Valorant'ta 75 80 ise WoW men bende neden 60?

hocam ben biraz daha araştırdım genel olarak laptoplarda 85 derecenin kabul gördüğü yazılmış ama bilmiyorum bana da çok fazla geliyor o sıcaklıklar
aga sana sunu soyllim bende g770 kullanıyorum herseyi full donanım olarak ısınma var ama senin o laptopu aldıgın paraya alabilecegin tum laptoplarda ısınma var mısal en yakın rakıbı monster 100 dereceleri cok rahat goruyor hem ekran kartı hem ıslemci ama g770 de ekran kartı 74 75 cıvarını hıc gecmıyor ıslemcı bazen 85 leri gorebiliyor sebebi ise laptop cok ince bir monster asagı yukarı ekran kısmı harıc 2 katı kalın
g770 incecık macbook pro gibi kalınlıgı bu ısıyı kafana takma rahatsız ediyorsa ekstra fan alcaksın.

msi alamadıktan sonra ısı filan tek problemin olsun kısaca😉

ekstra soğutucu aldığınız zaman sorun çözülüyor oldukça ucuz 1000-2000 lira arası soğutucular 1 kere alıyorsun performans düşüklüğü olmadan yıllarca kullanıyorsun

Geri
Yukarı