Casper Excalibur G770 nasıl?

Bütçe
9000
Konuyu hortlatmış olacağım ama konu varken yeni konu açmak istemedim. Fiyatına göre sizce güncel G770 nasıl hala problemler devam ediyor mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230126-173734_Chrome.jpg
    Screenshot_20230126-173734_Chrome.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 15
Alma.

Konuyu hortlatmış olacağım ama konu varken yeni konu açmak istemedim. Fiyatına göre sizce güncel G770 nasıl hala problemler devam ediyor mu?

Alma hocam Casper ben 6 ay önce aldım G770 fan sesi yüzünden sinir hastası oldum servise yolladım adamlar fanı bozup tekrar yolladı genel servise yolladım fanı değiştirip geri verdiler. Hala sorunlu.

Alma.

Alma hocam Casper ben 6 ay önce aldım G770 fan sesi yüzünden sinir hastası oldum servise yolladım adamlar fanı bozup tekrar yolladı genel servise yolladım fanı değiştirip geri verdiler. Hala sorunlu.
Boş olarak mı fan sesi yüksek geliyordu yoksa oyun oynarken mi? Eğer oyun oynarken ise hangi oyunlar olduğunu öğrenebilir miyim? Genelde spor ve simülasyon oyunları oynuyorum ben.

Boş olarak mı fan sesi yüksek geliyordu yoksa oyun oynarken mi? Eğer oyun oynarken ise hangi oyunlar olduğunu öğrenebilir miyim? Genelde spor ve simülasyon oyunları oynuyorum ben.
Yok hocam youtube izlerken bile geliyor ses oyun oynarken kulaklık taktığım için umursamıyorum pek aynı odada olanlar şikayet ediyor sadece ama youtubedan ders çalışırken falan arkada o tiz ses beni uyuz ediyor. Fan sesi demek ne kadar doğru bilemiyorum. Tiz bir ses geliyor gürültü değil çin işkencesi gibi resmen.

Yok hocam YouTube izlerken bile geliyor ses oyun oynarken kulaklık taktığım için umursamıyorum pek aynı odada olanlar şikayet ediyor sadece ama YouTube'dan ders çalışırken falan arkada o tiz ses beni uyuz ediyor. Fan sesi demek ne kadar doğru bilemiyorum. Tiz bir ses geliyor gürültü değil Çin işkencesi gibi resmen.

Anladım Monster gibi Casper'danda uzak durmam gerekiyor teşekkürler.

Geri
Yukarı