Ideapad Gaming 3 82K200K2TX vs. Dell G15 5515

Ben de bu fiyat bandında laptop arıyorum; o 2 modeli de gördüm bir de şu var Lenovanın hangisini tavsiye edersiniz bu 3 model içerisinden ? https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ZF?magaza=Nethouse&url_src=and-product-detail
Lenovo 82K200 ve Ideapad Gaming 3 arasındaki fark nedir? burada detaylı var hocam tercih sebebim

Aslında anket yapsan daha mantıklı olur.
Haklısınız hocam daha yeniyim forumda alışmaya çalışıyorum. Tavsiye için teşekkürler

Boşuna Windows lisansına para ödemene gerek yok. Lenovo Ideapad hem özellik hem de kasa olarak daha iyi. Lenovo'yu alıp 8 GB RAM taktıktan sonra miss gibi olur. Ayrıca ekran farkı da var Lenovo 165 Hz.

Bende öyle düşünüyorum. Windows için ekstra 800 - 900 TL ekleniyor

Dell yazılımsal sorunlu, Lenovo.

Birkaç arkadaşta aynısını söyledi hocam forum dışında

aynı zamanda dell deliler gibi ısınır.
Hocam mardin sıcak birde 😅 sorun olur ya. Destek ekipleri nasıl acaba sorun çıkarsa yazılımsal kolayca teknik ekiple iletişme geçebilir miyim?

Lenovo'nun fiyatı 15,300 üstüne 3000 daha ekler RTX 3060 modelini alırdım en kötü 3050'li Acer modellerine bakardım illaki bunlardan seçmem gerekiyor diyorsanda Lenovo'yı alırdım.

Hocam şu anki bütçem maksimum 15k gerçekten üstüne bin ekleme durumum yok 😕

Birkaç arkadaşta aynısını söyledi hocam forum dışında

Hocam mardin sıcak birde 😅 sorun olur ya. Destek ekipleri nasıl acaba sorun çıkarsa yazılımsal kolayca teknik ekiple iletişme geçebilir miyim?

Hocam şu anki bütçem maksimum 15k gerçekten üstüne bin ekleme durumum yok 😕
Hocam hp palivion modellerine de bakın bence maksat tüm alternatifleride bilin öyle karar verin maksat aldıktan sonra bir durum görürseniz felan pişman olmayın.

Hocam hp palivion modellerine de bakın bence maksat tüm alternatifleride bilin öyle karar verin maksat aldıktan sonra bir durum görürseniz felan pişman olmayın.
Uyarı için çok teşekkürler hocam. İlk kez sizden duydum 🙏🙏 Onları da listeye alıp inceleyeceğim.

Pavilion'lar TDP değeri olarak cok dusuk performans olarak Ideapad'dan cokca gerideler.
TDP tam olarak ne oluyor acaba hocam?

Geri
Yukarı