Casper Excalibur G850 vs G650

Bak dostum demişsin ki siz olsaydınız hangisini seçerdiniz diye sormuşsun. Ben de dedimki ikisinide seçmezdim dedim ve nedenini belirttim.
İnsanları bu markayı neden kötülediğini sordun bende daha önceki kötü deneyimlerinden olduğunu söyledim. Bana gelip kullanmadıysan neden yorum yapıyorsunki diyorsun? Bir şey hakkında yorum yapmam için kullanmam mı lazım?

Hocam şöyle bir durum var. Bu iki seçenek sunuluyor. İkisinden birini kesin alacağım sadece ikisinin arasındaki farkı düzgün bir şekilde açıklarsanız sevinirim.
Farklı olarak; ekran boyutu, bellek boyutu ve kasa ağırlığı diyebilirim. Ortak olarak özellikleri ise, ısınma ve parasını hiç hak etmemesi diyebiliriz.

Bak dostum demişsin ki siz olsaydınız hangisini seçerdiniz diye sormuşsun. Ben de dedimki ikisinide seçmezdim dedim ve nedenini belirttim.
İnsanları bu markayı neden kötülediğini sordun bende daha önceki kötü deneyimlerinden olduğunu söyledim. Bana gelip kullanmadıysan neden yorum yapıyorsunki diyorsun? Bir şey hakkında yorum yapmam için kullanmam mı lazım?

Tecrübe deneyimle oluşur. Ben bunlardan birisini kesin alacağım. Hangisi daha iyidir diye soruyordum. Cevabınız için teşekkür ederim.

Ödeme yöntemi taksit seçenekleri gibi.
o halde madem alacaksanız niye soruyorsunuz dostum en yenisi ve daha iyi olan g850 modelini al biz dedik yapacak bişey yok doğalgaz faturanız düşer hemde.

G650 daha yeni hocam kullanan arkadaş diye o yüzden sordum yapısı bakımından daha ince olduğu için.
Yenilik denilince aklınıza incelik geliyorsa ne mutlu size öyle düşünmeye devam edebilirsiniz. zaten baksanız özelliklerine ekran boyutuna anlayacaksınız hangisi daha yeni ve daha güçlü. üstelik g650 diyorsunuz bir model geriye doğru gitmez hatırlatmak isterim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı