Casper Excalibur G850 vs G650

Yenilik denilince aklınıza incelik geliyorsa ne mutlu size öyle düşünmeye devam edebilirsiniz. zaten baksanız özelliklerine ekran boyutuna anlayacaksınız hangisi daha yeni ve daha güçlü. üstelik g650 diyorsunuz bir model geriye doğru gitmez hatırlatmak isterim.

Hocam araştırın bakın. G650 son modeli demek istediğim olay ince olması falan değil ince olup performansı etkileyip etkilememesi. Yani en baştaki sorum belli açıktı bu kadar saçma yerlere geleceğini hiç düşünmedim. İkisi arasındaki en iyisi hangisi ? Diye sordum bilmeyen kullanmayan gelip bana saçma sapan öneriler vermesi de cabası. Soru gayet basit HANGİSİ DAHA İYİ?

Hocam araştırın bakın. G650 son modeli demek istediğim olay ince olması falan değil ince olup performansı etkileyip etkilememesi. Yani en baştaki sorum belli açıktı bu kadar saçma yerlere geleceğini hiç düşünmedim. İkisi arasındaki en iyisi hangisi ? Diye sordum bilmeyen kullanmayan gelip bana saçma sapan öneriler vermesi de cabası. Soru gayet basit HANGİSİ DAHA İYİ?
Donanım olarak ekran olarak kasa sağlamlığı olarak zaten G850 mantıklı olur o farkı hak eder.

Tasarımı iyi ama kauçuk gibi bir deseni varmış acaba kasanın sağlamlığı konusunda ne diyorsun?
Sağlamlık konusunda bir şey beklemezdim. Yere düşürmedikçe sorun çıkaracağını zannetmiyorum.
Yani en baştaki sorum belli açıktı bu kadar saçma yerlere geleceğini hiç düşünmedim.
Zorunluluktan bahsetmemişsin ama. O fiyat aralığında daha iyi ürünler varken insanlar farklı şeylere yönlendiriyor.

Sağlamlık konusunda bir şey beklemezdim. Yere düşürmedikçe sorun çıkaracağını zannetmiyorum.

Zorunluluktan bahsetmemişsin ama. O fiyat aralığında daha iyi ürünler varken insanlar farklı şeylere yönlendiriyor.
Hocam arkadaş illa iki model arası diyor en mantıklısı G850 olacaktır zaten.

Sadece sırt çantası ile taşıyorum kendisi laptop çantası olanlardan. Bir o.
Ödeme seçenekleri bana uygun geliyor. Bu gün sordum başka marka olur mu diye hayır dediler. Olsaydı zaten ben konu açmaya gerek duymazdım.

Bu paraya monster cihaz önersem? Sorunuza değinecek olursam pahalı olan normal olarak daha iyi. Ayrıca arkadaşım casper alma hatasına düştü. Kasa olarak sizi sorduğunuz G850 kasası. Çok pişman olduğunu söylemek istiyorum. Eskiden en iyi fiyat olarak casper kullanılıyordu ama günümüz de monster bilgisayarların daha uygun olması ve casper bilgisayarlara göre daha dayanıklı ve kaliteli olduğunu söylemeden geçmek istemedim. Isınma problemi ve kasa olarak aşırı plastiklik çok canını sıkıyor arkadaşın. Sizin için casper önermiyorum benim bir kazancım yok. İyi forumlar :LOL:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı