Casper Excalibur G650 oyunlarda takılma sorunu

• Casper Excalibur G650
  • i7 7700 HQ
  • 8 GB 2133 MHz RAM
  • GTX 1050 4 GB
  • 120 GB SSD
  • 1 TB HDD
Oyunlarda yüksek FPS aldığım halde takılmalar yaşıyorum. FIFA 2018 ile PES 2018 gibi oyunları hayli hayi kaldırması gerekirken yüksek FPS'te de kasıyor FPS sabit olduğu halde. Bayağıdır uğraşıyorum ama bi türlü çözüm bulamadım. Şimdiden teşekkürler...

• Casper Excalibur G650
  • i7 7700 HQ
  • 8 GB 2133 MHz RAM
  • GTX 1050 4 GB
  • 120 GB SSD
  • 1 TB HDD
Oyunlarda yüksek FPS aldığım halde takılmalar yaşıyorum. FIFA 2018 ile PES 2018 gibi oyunları hayli hayi kaldırması gerekirken yüksek FPS'te de kasıyor FPS sabit olduğu halde. Bayağıdır uğraşıyorum ama bi türlü çözüm bulamadım. Şimdiden teşekkürler...
Casper almak ile çok büyük bir hata yapmışsınız, eğer iade etme şansınız var ise direk iade etmenizi öneririm. Büyük ihtimal RAM yetersiz geliyor ve drop yaşıyorsunuz. MSI Afterburner ile değerleri bizimle paylaşırsanız yardımcı olmamız daha kolaylaşacaktır. Bu rehberde gösterilenleri uygulayıp, programı kurduktan sonra bize oyun içi değerleri atarsanız dediğim gibi yardımcı olmamız daha kolaylaşır :)
MSI Afterburner OSD Gösterge Rehberi - Technopat

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı