Elektronik Casper Excalibur G870 RTX 4060 27000 TL

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
Şu anda stoklarda yok ancak 27 bin liraya 4060 ekran kartlı laptop çok çok iyi bir seçenek yorumlarınızı merak ediyorum.

Şu anda stoklarda yok ancak 27 bin liraya 4060 ekran kartlı laptop çok çok iyi bir seçenek yorumlarınızı merak ediyorum.

Üstelik 23-24 arası bir fiyata da RTX 4050 modelini alabiliyoruz yine çok iyi fiyat.

Bu modelle ilgili çok inceleme mevcut hocam g870 serisinden şikayet yok denecek kadar az.
İnanın, mehdi çıkıp dese bu bilgisayarı alın iyi diye yine Casper almam öyle söyleyim. Farklı markalara faklı şekillerde yönelin ama Casper'a bu kadar para vermeyin sakın. Benimki sadece tavsiye yine de siz bilirsiniz.

İnanın, mehdi çıkıp dese bu bilgisayarı alın iyi diye yine Casper almam öyle söyleyim. Farklı markalara faklı şekillerde yönelin ama Casper'a bu kadar para vermeyin sakın. Benimki sadece tavsiye yine de siz bilirsiniz.
Hocam 3060 olup 32 veya 16 ram olan ve 1 tb ssd olan tek cihaz bu acer nitro 5 çok hatalı hp laptoplar da 18 bin liraya bile 3060 var ancak işlemci, ram ve ssd kötü.

Fiyatı güzel duruyor fakat bu seride de kronik bir sorun var mı bilmiyorum.

RTX 3060 + 32 GB RAM + 1 TB SSD olan model 26.5k + SSD 500 GB ve RAM'i 16 yapıp RTX 4060 seçtiğinizde 25 bin gibi bir fiyata alınabiliyor çok ciddi bir uygunlukta bir de bu seride sorun yok denecek kadar az.

O zaman bence ya bütçe artırın ya da sistem düşürün. Dediğim gibi siz bilirsiniz.
Hocam gerçekten kaliteli bir cihaz aranıyorsa 30 bin civarına asuslar var onlarda taksit ile 40 bin buluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı