Excalibur G900 vs Monster Tulpar T7 v25.1

L3GI00N

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Matematik Öğretmeni
Arkadaşlar merhaba. Bu iki laptop arasında kaldım. Özelleştirmelerini de atacağım buraya SS olarak. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    38,9 KB · Görüntüleme: 90
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    33,4 KB · Görüntüleme: 92
Birinden kaç kurtar kendini desem diğerine yakalanıyorsun. İkisi de alınmaz aslında ama illaki alacağım diyorsan istanbuldaysan daha rahat bir servis için Monster.

İşte muadilleri 35-40k olmuş halde ve masaüstü dizmek istediğimde zaten 20-25k ya ekran kartı alıyoruz bütçe sorunu yok ama masaüstü pc yapıp 40-50k vermek istemiyorum. Monster kullanıyorum hali hazırda şu zamana kadar sorun yaşamadım. Kararsız kaldığım için buralara geldim. 😂
Not: İstanbulda ikamet etmiyorum.
Tabii ki Tulpar T7 v25.1 kendim de kullanıyorum. Ama fiyatı aşırı yüksek geldi hocam.
Monster pc lere 5-6k bandında bir zam uyguladı. Ama performansından memnun musun hocam sen onu anlat biraz.

İşte muadilleri 35-40k olmuş halde ve masaüstü dizmek istediğimde zaten 20-25k ya ekran kartı alıyoruz bütçe sorunu yok ama masaüstü pc yapıp 40-50k vermek istemiyorum. Monster kullanıyorum hali hazırda şu zamana kadar sorun yaşamadım. Kararsız kaldığım için buralara geldim. 😂
Not: İstanbulda ikamet etmiyorum.

Monster pc lere 5-6k bandında bir zam uyguladı. Ama performansından memnun musun hocam sen onu anlat biraz.
Hocam çok şükür her şeyiyle memnunum. Hiçbir problem yaşamadı 1.5 hafta oldu kullanıyorum. Valorant oyununda her şey en yüksekte 250-350 arası alıyorum. Kart sıcaklığı en fazla 60 derecelerde lolde sabit 50 derece değişmiyor. Ghostrunner oyununda ultra dlss kalite modda 200 fps civarı ekran kartı normal modda 73-75 derece arası turboya alınca 68-70 arası sıcaklık değerlerine sahip.

Mesajıma güncelleme yaptım hocam başka merak ettikleriniz varsa siz sorun ben müsait olduğumda cevap vermeye çalışırım.
Gördüm hocam, ben genelde COD Warzone, Apex Legends gibi fps türü oyunlar oynuyorum ama hikayeli oyunlardan vazgeçemem. Genel olarak baktığım ultra ayarlarda güzel fps veriyor ki her zaman ultra da oynamazsın gayet akıcı oyunlar için ayarları değiştirirsin ama en büyük artısı kasa diyorlar, hissiyatından memnun musun?

Gördüm hocam, ben genelde COD Warzone, Apex Legends gibi fps türü oyunlar oynuyorum ama hikayeli oyunlardan vazgeçemem. Genel olarak baktığım ultra ayarlarda güzel fps veriyor ki her zaman ultra da oynamazsın gayet akıcı oyunlar için ayarları değiştirirsin ama en büyük artısı kasa diyorlar, hissiyatından memnun musun?
Kesinlikle memnunum alüminyum zaten gri olan kısımlar buz gibi desem bende yeridir. Oyun oynarken panelin alt kısmı ısınıyor başka da ısınan hiçbir kısım yok bende. Kasası bana göre şık ve güzel elimi değdirdiğimde malzeme kalitesi olarak kendini belli ediyor hocam.

Kesinlikle memnunum alüminyum zaten gri olan kısımlar buz gibi desem bende yeridir. Oyun oynarken panelin alt kısmı ısınıyor başka da ısınan hiçbir kısım yok bende. Kasası bana göre şık ve güzel elimi değdirdiğimde malzeme kalitesi olarak kendini belli ediyor hocam.
İnşallah bende alırsam çok iyi olacak, artık eskidi benim canavar 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı