Casper Excalibur PUBG FPS drop sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

berk kara4433

Centipat
Örneğin PUBG'de 60 FPS rahat iken 15-19 arası oluyor. Spray falan her şey çöp oluyor 3 aydır uğraşıyorum ama hiçbir şey olmuyor. ThrottleStop indirdim olmadı format attım olmadı daha ne yapacağım onu da bilmiyorum. Lütfen bir şeyler söyleyin Casper Excalibur modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Örneğin PUBG'de 60 FPS rahat iken 15-19 arası oluyor. Spray falan her şey çöp oluyor 3 aydır uğraşıyorum ama hiçbir şey olmuyor. ThrottleStop indirdim olmadı format attım olmadı daha ne yapacağım onu da bilmiyorum. Lütfen bir şeyler söyleyin Casper Excalibur modeli.

Laptoplarda ısınma sorunu oluyor ısındıkça FPS düşmesi yersiniz bir de o tür programlar oyuna işlemcinizin daha iyi performans vermesini saglar işlemcinizde orantılı olarak ısınıcak ısındıkça FPS düşmesi yiyeceksiniz çok normal bir durum sogutucu alın.

İşlemci Darboğaz Yapmış Olabilir. Ayarları En dusukden Kademeli olarak yukseltin çözülmez ise ekran kartı Driver'lerini kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı