PUBG FPS Drop Sorunu

Oyun çıkalı 3. yıldan fazla olacak ama maalesef oyunun optimizasyon sıkıntısı hâla devam etmekte. Diğer oyunlarda aldığınız fps değerlerinde eminim bir sorun yoktur.
Nasıl oyunun optimiasyonu hala kötü, PUBG oynamadığına %99 eminim.
Oyun sürekli güncelleme alarak gayet iyi optimize etti kendini. Herkes ezbere konuşuyor; oyun şuan bebek gibi.
Arkadaşın sorununa gelirsek tek 8 GB RAM' de drop normal eğer 2*8 ise işletim sistemi ya da sürücülerde bozulma, eksilme ya da herhangi bir donanımdan kaynaklı kronik bir sorun.

Nasıl oyunun optimiasyonu hala kötü, PUBG oynamadığına %99 eminim.
Oyun sürekli güncelleme alarak gayet iyi optimize etti kendini. Herkes ezbere konuşuyor; oyun şuan bebek gibi.
Arkadaşın sorununa gelirsek tek 8 GB RAM' de drop normal eğer 2*8 ise işletim sistemi ya da sürücülerde bozulma, eksilme ya da herhangi bir donanımdan kaynaklı kronik bir sorun.

Oyunu oynuyorum. Bilip bilmeden cevap vermeniz üzücü. Vega64 ekran kartı ve 16gb ram ile ani droplar hâla var. Keza 1080ti kullanan arkadaşlarımda da aynısı mevcut. Oyunu sizden çok severek oynadığımı tahmin ediyorum. Toz kondurmamaya çalışmanızı anlamadım lâkin.

Arkadaşlar ben de uzun zamandır bazı oyunlarda FPS drop sorununu yaşıyordum ama uzun araştırma sonucu sorunun Denetim masasından Windows güç seçenekleri altında güç planlarında olduğunu fark ettim yani suçu hemen oyunlara atmak yerine ilk olarak kendi PC' nizde aramanızı tavsiye ederim.
Bu linkten bakarak güç planı ayarlarını sıfırlayabilirsiniz: Güç seçeneği kaybolması | Fatih Sarıtaş
Ayrıca MSİ Afterburner programı ile oyun sırasında FPS drop girdiği andaki donanım kullanımı değişikliklerini gözlemlerseniz sorunun neyde olduğunu daha iyi anlarsınız.

Oyunu oynuyorum. Bilip bilmeden cevap vermeniz üzücü. Vega64 ekran kartı ve 16gb ram ile ani droplar hâla var. Keza 1080ti kullanan arkadaşlarımda da aynısı mevcut. Oyunu sizden çok severek oynadığımı tahmin ediyorum. Toz kondurmamaya çalışmanızı anlamadım lâkin.
Kendi sisteminde sorun olduğunu hiç düşünemeden direk oyuna sallıyorsunuz, insanlara yanlış bilgi veriyorsunuz. Benim yaptığım toz kondurmamak değil verdiğin yanlış bilgiyi düzeltmek, buna toz kondurmamak diyerek kelime oyunu yapmana gerek yok.
Bu forumda yanlış bilgiler düzeltilmeyecekse neden bu forumda insanlar bilgi alışveriş yapıyor ki?
Oyun optimize sorununu çözelteli yıl oldu; suç atacağınıza gidip bilgisayarınızı gözden geçirin.
İnsanlar çatır çatır oynuyor oyunu.

Kendi sisteminde sorun olduğunu hiç düşünemeden direk oyuna sallıyorsunuz, insanlara yanlış bilgi veriyorsunuz. Benim yaptığım toz kondurmamak değil verdiğin yanlış bilgiyi düzeltmek, buna toz kondurmamak diyerek kelime oyunu yapmana gerek yok.
Bu forumda yanlış bilgiler düzeltilmeyecekse neden bu forumda insanlar bilgi alışveriş yapıyor ki?
Oyun optimize sorununu çözelteli yıl oldu; suç atacağınıza gidip bilgisayarınızı gözden geçirin.
İnsanlar çatır çatır oynuyor oyunu.

Aynen. Oyun çok güzel. Senin istemin dünyadaki en iyi sistem. Tamam.

Geri
Yukarı